Parke Satışında Bir Dünya Markası Eska Floor

Uzun yıllardır faaliyet gösteren Eska Floor, parke ilgili sektörde ihtiyacı olan herkese hitap etmektedir. Müşterilerine profesyonel ürünler sunan Eska Floor firması markuteri parke satışı yapmaktadır.  Nesiller Boyunca Eska Floor Markası ESKA Floor markuteri parke, lamine, laminant, Macar ve balıksırtı parke satışı yaparak sektörde nesillerdir yerini korumaktadır. Firma yenilikçi ve uzman bir yaklaşıma sahip olmakla beraber […]

 Parke Satışında Bir Dünya Markası Eska Floor

22.03.2021 - 13:37

Güncelleme : 09.03.2021 - 20:57

Uzun yıllardır faaliyet gösteren Eska Floor, parke ilgili sektörde ihtiyacı olan herkese hitap etmektedir. Müşterilerine profesyonel ürünler sunan Eska Floor firması markuteri parke satışı yapmaktadır.

 Nesiller Boyunca Eska Floor Markası

ESKA Floor markuteri parke, lamine, laminant, Macar ve balıksırtı parke satışı yaparak sektörde nesillerdir yerini korumaktadır. Firma yenilikçi ve uzman bir yaklaşıma sahip olmakla beraber mermer, pirinç gibi ürünleri parke ile birleştirerek farklı markuteri parke tasarımları yapmaktadır. Bu anlamda ESKA Floor müşterilerine geniş ve benzersiz bir ürün seçeneği sunmaktadır. Yılların verdiği deneyim ve teknik bilgisi ile birleştirip, en kaliteli ve iyi ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Dördüncü nesil olarak devam ettiği parke sektöründe, marküteri parkenin Türkiye’deki ilk temsilcileri arasında yer alan Eska Floor dünya çapındaki yenilikleri, gelişmeleri ve trendleri takip ederek ürünlerine bu gelişmeleri yansıtmaktadır.

 Markuteri Parke

 Markuteri parke ismini marküteri sanatından almaktadır. Markuteri sanatı değişik renklerde olan ahşap kaplamaların kesilerek iç içe geçirildiği ve hiç boya kullanmadan ahşabın doğal rengi ile yapılan bir oyma sanatı olmaktadır.

 Müşterinin Hayalini Gerçekleştiren Marka

 Eska Floor siz hayal edin biz yapalım sloganı ile müşterilerinin hayallerini en kaliteli şekilde gerçekleştirmeyi amaç edinerek hizmet vermektedir. Türkiye’de tüm illerde aktif olarak hizmet veren firma aynı zamanda dünyanın farklı noktalarına da Eska Floor ürünlerini tanıtmayı kapsayan faaliyetler göstermektedir.

 Sadece Türkiye’de Değil Tüm Dünya’da Eska Floor Markası

 Markuteri parkenin ilk Türkiye’deki ilk temsilcilerinden biri olan Eska Floor markası her geçen gün üretim kapasitesini genişleterek hizmet vermeye devam etmektedir. Markuteri ve lamine parkede dünya standartlarına ulaşmış yenilikçi ve uzman bir yaklaşım ile kaliteli ve müşteri memnuniyeti yüksek parkeler üretmeyi amaçlar. Hem yurt içinde hem de yurt dışında saygın ve kaliteli bir marka yaratmayı hedefleyen Eska Floor markası dünyanın dört bir yanında ulaşılabilir olmayı amaçlamaktadır.

 Müşteri memnuniyetin ön planda tutularak hizmet verildiği Eska Floor markası kalitesini ve farkını nesillerdir hizmet vermeye devam ederek kanıtlamıştır. Güven ve kaliteyi bir arada tutarak hizmet vermeyi amaçlayan firma her geçen gün daha da başarılı olmaya devam etmektedir. Parke arayışında olan müşterilerin tercih edeceği tek adres olan Eska Floor firması uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir.