Özge Borak Güldüren Ekipten Ayrıldı

Güzel oyuncu Özge Borak geçtiğimiz yıl dahil olduğu ekranların sevilen eğlence programlarından biri olan Güldür Güldür’den ayrıldığını sosyal medyadan duyurdu. İlk olarak ATV ekranlarında 5’er Beşer ismiyle yayınlanan, beklenen reytingi alamayınca Star TV’de İnsanlar Alemi olarak yayın hayatına başlayan ekip son olarak 2013 yılında Güldür Güldür ismiyle FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kısa süre sonra […]

 Özge Borak Güldüren Ekipten Ayrıldı

28.09.2016 - 15:00

Güncelleme : 28.09.2016 - 15:00

Güzel oyuncu Özge Borak geçtiğimiz yıl dahil olduğu ekranların sevilen eğlence programlarından biri olan Güldür Güldür’den ayrıldığını sosyal medyadan duyurdu.

İlk olarak ATV ekranlarında 5’er Beşer ismiyle yayınlanan, beklenen reytingi alamayınca Star TV’de İnsanlar Alemi olarak yayın hayatına başlayan ekip son olarak 2013 yılında Güldür Güldür ismiyle FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kısa süre sonra Show TV’ye transfer olan program 3 sezondur keyifle izlenen bir program olmayı başarmıştır.

Kadrosunda Ali Sunal, Doğa Rutkay, Alper Kul, Erdem Yener ve Çağlar Çorumlu gibi tecrübeli isimleri barındıran ekibe geçtiğimiz sezon katılan Özge Borak sosyal medya hesabından yaptığı bir duyuruyla yeni sezonda Güldür Güldür kadrosunda olmayacağını açıkladı.

Yazdığı mesajda eski ekip arkadaşlarına başarılar dileyen Borak, yeni sezonun da çok yakında başlayacağını duyurdu.

Özge Borak, Bülent Şakrak ile evliyken Eyvah Eyvah setinde tanıştığı ünlü komedyen Ata Demirer ile ilişki yaşaması ile gündeme gelmiş, ilişkilerini reddetse de dedikodulardan kısa süre sonra eşi Şakrak’tan boşanarak Ata Demirer ile evlenmişti. Demirer ile evliliği de 1 yıl sürdükten sonra çift anlaşmalı olarak boşanmıştı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın