Özel Talya Antalya Tıp ve Diş Hastanesi

Diş ağrısı zaman zaman hepimizin başına gelen ve çok şiddetli ağrılara sebep olan bir hastalıktır. Hastalıktır, çünkü tedavi edilmesi şarttır.Her insanın diş ağrı sebepleri farklı olup tedavileri de farklıdır. Uzman bir diş hekimi tarafından muayene edilip ona göre tedavi uygulanmalıdır. Diş ağrıları gece, gündüz ve küçük, büyük demeden ağrı yapabilir ve bu ağrılar dayanılmazdır. Belirli […]

 Özel Talya Antalya Tıp ve Diş Hastanesi

23.11.2018 - 15:49

Güncelleme : 23.11.2018 - 15:49

Diş ağrısı zaman zaman hepimizin başına gelen ve çok şiddetli ağrılara sebep olan bir hastalıktır. Hastalıktır, çünkü tedavi edilmesi şarttır.Her insanın diş ağrı sebepleri farklı olup tedavileri de farklıdır. Uzman bir diş hekimi tarafından muayene edilip ona göre tedavi uygulanmalıdır. Diş ağrıları gece, gündüz ve küçük, büyük demeden ağrı yapabilir ve bu ağrılar dayanılmazdır. Belirli bir zamanı yoktur. Acil diş ağrısında yapıla bilinecek tek şey bir kliniğe gidip acil diş tedavisi yaptırmaktır. Bunu her klinikte yapamazsınız. Güvenmeniz ve inanmanız gerekir. Antalya tıp merkezi sayesinde, bu gibi sorunları aşacağınızı öncelikli olarak söyleyelim. Sağlık ve hijyen açısından güvenebileceğiniz dişlerinizi rahatlıkla emanet edebileceğiniz Talya Tıp Merkezi ile tedavinizi en güzel şekilde yaptırabilirsiniz.

Dişlerinizi En Güzel Şekilde Yaptırın

Antalya diş hastanesi uzman kadrosu ve güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir. Diş kliniğimiz sizlere birçok tedavi yöntemi sunmaktadır. Diş çekme işlemi, dolgu çeşitleri, diş beyazlatma, kanal tedavisi, restoratif diş, protetik diş, diş eti hastalıkları, protez diş, ortodontik tedavi, implant ve zirkonyum gibi tedavi işlemlerinizi memnun kalacağınız şekilde ve sorunsuz yapar. Ağız ve diş bakımında öncü klinikler arasında yer alan, önceliği sağlık, hijyen ve hasta memnuniyeti üstüne kuran Antalya tıp merkezi, hastalarına en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Çoğumuz dişlerimize gereken önemi göstermeyiz. Bizim için ağrımadığı sürece sağlıklıdır. Bu yanlıştır çünkü daha sonrasında geri dönüşü olmayacak sorunlara yol açabilir. Rahatça konuşup gülümsemek istiyorsak gerekli bakım ve tedavileri yılın belirli zamanlarında yaptırmak gerekir.

Dişleriniz İçin Talya Tıp Merkezi

Öncelikle sizin dişlerinizde ne sorun olduğu tespit edilir. Sorunun ne olduğu anlaşılınca nasıl bir tedavi uygulanacağı sizinle beraber karar verilir ve tedaviye sizin isteğiniz üzere karar verilir. Ailenizin tüm fertlerinin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek uzman diş hekimlerine sahip kliniğimizde her türlü şikayetinizi memnuniyete çevirebilirsiniz. Sağlıklı ve güzel dişlere uzman ekibimizle sahip olabilirsiniz. Gülüşünüzü bizim gibi uzmanlara emanet edin. Diş tedavileri ve bir çok farklı tedavi için de www.talyatipmerkezi.com adresine girerek, rahatlıkla tedavi süreçlerinin tamamı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Diş Sağlığınıza Önem Verin

Tükettiğimiz besinler, sıcak ya da soğuk içecekler, zararlı alışkanlıklarımız (alkol, sigara vb. ) gibi unsurlar diş sorunlarına yol açabiliyor. Hatta bu sorunlar beklemediğimiz yerlerde beklemediğimiz anlarda açığa çıkıyor. İş sırasında çalışırken, okula, gece yatmadan hemen önce veya gecenin bir vakti karşımıza çıkıyor ve dayanılmaz bir hal alabiliyor. Günün her saati Antalya diş hastanesi hizmet veriyor olmasından dolayı, acil diş tedavisi için, artık direk olarak Talya Tıp Merkezine gidebilir ve tedavinizi en doğru şekilde yaptırabilirsiniz.

Çocuklarınız İçin Özel Diş Tedavisi

Antalya diş hastanesi çalışanları profesyonel ve işinin ehli doktorlar tarafından her gün diş sağlığı konusunda hizmet veriyor. Kanal tedavisi çürük olan dişiniz iltihaplandığında dişinizdeki damar ve sinir paketlerinin alınmasıyla sonuçlanan tedavi işlemidir. Komplike olmayan bir dişin tedavisi tek seansta biterken aksi durumda tedavi birkaç seans sürebilir. Tedavi ve operasyon sırasında ağrı hissetmezsiniz. Kanal tedavisinin ardından eğer dişiniz deforme olmuşsa dişinize dolgu yapılır ve bu dolgu da dişinizden ayırt edilemez bir görüntüdedir. Kanal tedavinizin ardından çok soğuk ya da çok sıcak içeceklerden kaçınmalı, dişinizdeki uyuşukluk geçene kadar yemek yememeniz önerilir. Bu durum çocuklar için de gerekli olup, Antalya tıp merkezi bu konuda da hizmet veriyor.

Antalya’nın En İyi Diş Klinikleri

Unutulmamalı ki diş çekimi son çaredir. Hastalıklı olan diş mümkün mertebe tedavi edilip korunmaya çalışılır. Aksi durumlarda diş çekimi gerçekleşir. İleri derecede çürüğünüz varsa, sallanan dişiniz, kanal tedavisine rağmen kurtarılamayan dişiniz varsa ve acilen tedavi olmanız gerekiyorsa diş çekim işlemi yapılır. Hekimlerimize başvurduktan sonra dişiniz uyuşturulur 10-15 dakika dişinizin tamamen uyuşması beklenir ve ardından diş çekimi işleminiz başlar. Diş çekim işleminiz en fazla 15 dakika sürer. Dişiniz çekildikten sonra uyuşukluk geçene kadar yemek yenmemeli, çok soğuk ya da çok sıcak içecekler içilmemelidir. Tüm bunlar üzerine www.talyatipmerkezi.com adresinden de gerekli bilgileri hemen alabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın