Özel İsimli ve Tasarımlı Emzik Zinciri

Emzikler, bebeklerin doğduğu andan itibaren en yakın arkadaşları ve gelişimlerinin en önemli parçalarından biridir. Emme refleksi bebeklerde doğum anından itibaren başlamakta ve ilk besinin doğru bir şekilde alınması için oldukça önemli bir olgu olarak görülmektedir. Bu doğrultuda anne memesine en yakın uca sahip olan emzikler, bebeklerin uzun süre rahat kalmasına ve rahat bir uyku süreci […]

 Özel İsimli ve Tasarımlı Emzik Zinciri

11.12.2020 - 12:24

Güncelleme : 11.03.2021 - 10:52

Emzikler, bebeklerin doğduğu andan itibaren en yakın arkadaşları ve gelişimlerinin en önemli parçalarından biridir. Emme refleksi bebeklerde doğum anından itibaren başlamakta ve ilk besinin doğru bir şekilde alınması için oldukça önemli bir olgu olarak görülmektedir. Bu doğrultuda anne memesine en yakın uca sahip olan emzikler, bebeklerin uzun süre rahat kalmasına ve rahat bir uyku süreci yaşamasına büyük kolaylık sağlamaktadır. Bebeklerin uzun dönemler boyunca kullandıkları emzikler, birbirinden farklı malzemeler ile üretilen emzik zinciri çeşitleri ile bireysel, özel ve estetik bir görünüme sahip olabilmektedir. Ayrıca dayanıklı ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilen emzik zincirleri, emziklerin düşmesini, kirlenmesini ve kaybolmasını da önlemek üzere kullanılmaktadır.

Birbirinden farklı ve bebeğiniz için özel olarak tasarlanmış emzik askısı tercihleriniz için İnternet sitemizi ziyaret edebilir ve bebeğinizin sağlığı içinde oldukça önemli bir aksesuar olan emzik zincirlerinden kendinize en uygun olan seçimi kolaylıkla satın alabilirsiniz. İnternet sitemizde ahşap emzik zinciri ve harfli emzik zinciri gibi birçok ürün seçeneği bulunmaktadır. Ahşap emzik zinciri modellerimiz doğal malzemeler ve el işçiliği kullanılarak özel olarak üretilmektedir. Kişiye özel tasarlanan emzik zincirlerine takım yapabileceğiniz amigurumi diş kaşıyıcı setleri ile çocuklarınızın emziklerinin hijyenik kalmasını, kaybolmasını önleyebileceğiniz gibi, her ortamda dikkat çekmesini de sağlayabilirsiniz.

Emzik Zinciri Seçimi

Emzik askısı ya da emzik zinciri seçimi tamamen kişilerin bireysel seçimine ve bebeklerinin ilgi odaklarına uygun olarak seçilebilmektedir.İsimli emzik zinciri, ahşap emzik zinciri ya da harfli emzik zinciri gibi sayısız seçenek bulunan emzik askılarının en temel görevleri, emme işlemi sırasında emziğin düşmesini önlemektir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan emzik askıları, emziklerin kirlenmeden rahatlıkla kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır. Emzik zincirleri yukarıda da bahsetmiş olduğumuz amaçları karşılamak adına tasarlanan ürünler olsa da kullanılan malzemelerin ve zincir boylarının çocukların sağlığını riske atmayacak şekilde ve güvenli bir boyda tasarlanmış olması da oldukça önemli bir detaydır. Firmamızda bulunan tüm emzik zincirleri on kiloya kadar taşıma kapasitesine sahiptir ve zincir boyları da boğulma riskini ortadan kaldırmak adına standartlarda belirtildiği gibi yirmi iki santimetre olarak üretilmektedir. Ahşap emzik zincirlerinde kullandığımız malzemeler ise çevre dostudur ve zincir olarak kullanılan malzeme ise çekme, kopma gibi darbelere son derece dayanıklıdır.