Özel Baskılı Kâğıt Bardak Üretimi

  Özel baskılı kâğıt bardaklar son yıllardan firmalar tarafından daha çık tercih edilmeye başladı. Firma için özel baskı teknolojisi ile hazırlanan kâğıt bardaklarda ayrıca logo da konulabilmekte. https://accascup.com markanızı en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacak olan kalitesi ile dikkat çeken kâğıt bardak üretimine yer vermektedir. Özel baskılı kâğıt bardak fiyatları ise sunulan kalite söz konusu olduğunda […]

 Özel Baskılı Kâğıt Bardak Üretimi

11.03.2018 - 1:10

Güncelleme : 11.03.2018 - 1:10

 

Özel baskılı kâğıt bardaklar son yıllardan firmalar tarafından daha çık tercih edilmeye başladı. Firma için özel baskı teknolojisi ile hazırlanan kâğıt bardaklarda ayrıca logo da konulabilmekte. https://accascup.com markanızı en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacak olan kalitesi ile dikkat çeken kâğıt bardak üretimine yer vermektedir. Özel baskılı kâğıt bardak fiyatları ise sunulan kalite söz konusu olduğunda oldukça uygun içeriğe sahiptir.

Baskılı Kâğıt Bardak Üretim Özellikleri Nelerdir?

Özel baskılı kâğıt bardak üretiminde Accas Cup uzman ekibi ile üretime destek vermekte olup en kaliteli ürün malzemelerine yer veriyor. Accas Cup firmasının baskılı kâğıt bardak fiyatları için müşteri destek biriminden sipariş adedinize göre teklif alabilirsiniz.

Accas Cup Baskılı Kâğıt Bardak Özellikleri

  • Accas Cup firmasının üretimine sahip olan kâğıt bardaklarda kâğıt tedarikinde Gerogia Pasific üreticisinin kağıtlarına yer verilmektedir.
  • Bardakların tamamı Polilaktik asit (PLA) ile kaplı olarak üretilir.
  • Baskı uygulamasında kokusuz ve su bazlı boya kullanımına yer verilmektedir.
  • Bardaklarda gıda ile temas durumunda risk taşıdığı için alkol ve solvent boyaya yer verilmiyor.
  • Baskılı kâğıt bardaklar parlak bir yapıya sahiptir.
  • Firma malzeme kullanımında sadece sertifikalı ürün kullanımına yer vermektedir.
  • Konusunda uzman olan ekip tarafından tasarım gerçekleştirilir.
  • Özel baskılı kâğıt üretiminde 4 renk flexoprint tekniği kullanılmaktadır.

Özel Baskılı Kâğıt Bardak Siparişi Verme

Özel baskılı kâğıt bardak üretiminde konusunda uzman ve deneyimli olan ekibinden destek alabilirsiniz. Markanın logosu ve özel baskı grafiğinden yararlanarak baskılı kâğıt bardak üretimi yapılmaktadır.

Özel baskılı kâğıt bardak fiyatları için firmanın müşteri destek biriminden teklifinizi kolaylıkla alabilirsiniz. Firmanın sunduğu minimum baskılı kâğıt üretim sınırı bulunmakta olup Türkiye’nin geneline adrese gönderim işleminde gerçekleştirilmektedir.

Tek kullanımlık kâğıt bardak üretiminde farklı boyut ve şekillere de yer verilebiliyor. Sizin için hangi ebatlara uygun olan bardaklar daha uygun ise bu seçime kolaylıkla Accas Cup firması ile karar vererek sipariş oluşturabilirsiniz. Özel baskılı kâğıt bardak üretiminde teslim tarihi üretim öncesi de belirtilir.

 

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın