Özcan Deniz Nurgül Yeşilçay Çifti Yıllar Sonra Buluştu

2002 yılında Özcan Deniz’le oynadığı Asmalı Konak dizisiyle televizyon sektörüne başarılı bir giriş yapan Nurgül Yeşilçay yıllar sonra yeni sinema filmi için Özcan Deniz’le kamera karşısına geçti. Asmalı Konak dizisiyle milyonlarca hayran kitlesine ulaşan ikiliyi senaryosunu Özcan Deniz’in yazdığı İkinci Şans filmi bir araya getirdi. Romantik sahneleriyle dikkat çeken filmde ikilinin samimi pozları da dikkatlerden […]

 Özcan Deniz Nurgül Yeşilçay Çifti Yıllar Sonra Buluştu

20.09.2016 - 17:14

Güncelleme : 20.09.2016 - 17:14

2002 yılında Özcan Deniz’le oynadığı Asmalı Konak dizisiyle televizyon sektörüne başarılı bir giriş yapan Nurgül Yeşilçay yıllar sonra yeni sinema filmi için Özcan Deniz’le kamera karşısına geçti.

Asmalı Konak dizisiyle milyonlarca hayran kitlesine ulaşan ikiliyi senaryosunu Özcan Deniz’in yazdığı İkinci Şans filmi bir araya getirdi. Romantik sahneleriyle dikkat çeken filmde ikilinin samimi pozları da dikkatlerden kaçmadı.

Kasım ayında vizyona girecek olan film tutkulu bir aşkı konu edinirken, Özcan Deniz çapkın bir erkek rolünde izleyici karşısına çıkıyor. Nurgül Yeşilçay daha önce cesur sahneleriyle magazin gündeminde adından söz ettirmeyi başarmıştı.

Son olarak oynadığı Paramparça dizisinde Erkan Petekkaya ile yaşadığı problem nedeniyle kavgalı bir şekilde ayrılan Yeşilçay sevenlerinin karşısına yeni filmiyle çıkmaya hazırlanıyor.

Özcan Deniz filmin hem senaryosunu yazıp hem de yönetmen koltuğuna oturdu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın