Ozan Tufan Sezon Sonuna Kadar Kiralandı

Fenerbahçe ile önemli başarılara imza atan oyuncu, sezon sonuna kadar Aytemiz Alanyaspor ile anlaşma imzaladı. İsimden önemli açıklamalar geldi. Tufan, “Fenerbahçe taraftarı stadı doldurduğunda Kadıköy’den kimse kolay kolay çıkamaz. Milli takıma erken yaşta gidince, tecrübeden dolayı lig maçlarında daha rahat oluyorsunuz. Bu iyi bir şey değil. Bu rahatlık bana yaramadı.” Sözleri çok konuşulacağa benziyor. Restbet […]

 Ozan Tufan Sezon Sonuna Kadar Kiralandı

16.01.2019 - 16:40

Güncelleme : 10.11.2019 - 19:30

Fenerbahçe ile önemli başarılara imza atan oyuncu, sezon sonuna kadar Aytemiz Alanyaspor ile anlaşma imzaladı. İsimden önemli açıklamalar geldi. Tufan, “Fenerbahçe taraftarı stadı doldurduğunda Kadıköy’den kimse kolay kolay çıkamaz. Milli takıma erken yaşta gidince, tecrübeden dolayı lig maçlarında daha rahat oluyorsunuz. Bu iyi bir şey değil. Bu rahatlık bana yaramadı.” Sözleri çok konuşulacağa benziyor. Restbet ile açıklamalar hep yanınızda. Ayrıca “Fenerbahçe ligin zirvesinde olmayı hak eden bir kulüptür. Bazı noktalarda hata yaptık. Takımdaşlık ve saha içinde sıkıntılar yaşadık. Keşke kötü dönemde kendimi koruyup Fenerbahçe’de kalabilseydim.” Sözleri de dikkat çekti.

Fenerbahçe’ye Dönmek İçin Sabırsızlanıyor

Geçirdiği günlerden ders çıkaran isim yeniden Fenerbahçe takımına dönmeyi sabırsızlıkla bekliyor. Bunu ise şu sözlerle ifade etti: “Alanyaspor taraftarı takıma vereceğim destek konusunda şüphe etmesin. Burada iyi işler yapacağım ve Fenerbahçe’ye çok iyi şekilde döneceğim. Benim için bazı şeyler yolunda gitmedi. Fenerbahçe’de saha içinde sorunlarım oldu ama saha dışında olmadı. Bu toparlanabilecek bir durum. Hedefim 6 ay içinde en iyi şekilde form tutup, oynayıp Fenerbahçe’ye geri dönmek. Geri dönünce Fenerbahçe’yi şampiyonluklara taşımak istiyorum.” Açıklamaları restbet twitter ile gündem olmaya yetecek türden.

Oyuncudan Şampiyonluk Açıklaması Geldi

Gen isim Ozan Tufan şampiyonluk hakkında da önemli açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe hakkındaki önemli açıklamalarını sürdürdü. Çok daha fazlasını yine bulabileceksiniz. Tufan, “Fenerbahçe ikinci yarı toparlanacaktır. Ersun Yanal ile güzel bir ivme yakalayacağını düşünüyorum. Bursaspor’daki performansımdan sonra Avrupa’da beni isteyen takımlar oldu. Hedefim yurt dışıydı.” Açıklamaları yine dikkat çekenler arasında yer aldı. Gelecek maçlarda nasıl bir performans göstereceği merak edilenler arasında yer alıyor. Teknik heyet tarafından da yakından takip edilecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın