Ozan Tufan Fenerbahçe Günlerini Değerlendirdi

Tecrübeli isim genç yaşına rağmen manşetleri süslemeye devam ediyor. Fenerbahçe forması ile gösterdiği performansı inişli çıkışı oldu. Transferinin ardından konuşan Tufan,” “Sergen Hoca, benim yeniden Milli Takım’a kazandırılmam gerektiğini söyledi. Oynamam için elinden geleni yapacaktır. Ben de onun güvenine layık olmak için iki kat çalışıyorum. Fenerbahçe ligin zirvesinde olmayı hak eden bir kulüptür. Bazı noktalarda […]

 Ozan Tufan Fenerbahçe Günlerini Değerlendirdi

23.01.2019 - 17:10

Güncelleme : 10.11.2019 - 19:47

Tecrübeli isim genç yaşına rağmen manşetleri süslemeye devam ediyor. Fenerbahçe forması ile gösterdiği performansı inişli çıkışı oldu. Transferinin ardından konuşan Tufan,” “Sergen Hoca, benim yeniden Milli Takım’a kazandırılmam gerektiğini söyledi. Oynamam için elinden geleni yapacaktır. Ben de onun güvenine layık olmak için iki kat çalışıyorum. Fenerbahçe ligin zirvesinde olmayı hak eden bir kulüptür. Bazı noktalarda hata yaptık. Takımdaşlık ve saha içinde sıkıntılar yaşadık. Keşke kötü dönemde kendimi koruyup Fenerbahçe’de kalabilseydim.” Sözleri ile dikkat çekti. Betpas adresi ile her gelişmeyi ilk öğrenen siz olacaksınız. Ayrıca futbol heyecanı da daha çekişmeli bir hal alıyor.

“Alanyaspor İçin Çok Çalışacağım”

Gen oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: “Alanyaspor taraftarı takıma vereceğim destek konusunda şüphe etmesin. Burada iyi işler yapacağım ve Fenerbahçe’ye çok iyi şekilde döneceğim. “Benim için bazı şeyler yolunda gitmedi. Fenerbahçe’de saha içinde sorunlarım oldu ama saha dışında olmadı. Bu toparlanabilecek bir durum. Hedefim 6 ay içinde en iyi şekilde form tutup, oynayıp Fenerbahçe’ye geri dönmek. Geri dönünce Fenerbahçe’yi şampiyonluklara taşımak istiyorum.” Bu sözlerde yeterince ilgi gördü. Betpas twit ile çok daha fazlasını kolaylıkla takip edebileceksiniz. Sizleri bekleyen ayrıcalıklara uzak kalmamalısınız.

Fenerbahçe’nin Geleceğine Değindi

Ozan Tufan Fenerbahçe hakkında da açıklamalarda bulundu. Tufan, “Fenerbahçe ikinci yarı toparlanacaktır. Ersun Yanal ile güzel bir ivme yakalayacağını düşünüyorum. Bursaspor’daki performansımdan sonra Avrupa’da beni isteyen takımlar oldu. Hedefim yurt dışıydı. O dönemki Bursaspor başkanı ile problemler yaşadık, Avrupa olmadı. 3 büyüklerle konuşma yaptılar, Fenerbahçe’de karar kıldılar. Avrupa olmayınca benim de tercihim Fenerbahçe’ydi. Kulübe ilk gittiğimde büyülenmiştim. Fenerbahçe’ye gittiğim için hiç pişman olmadım.” Sözleri ile açıklamalarını tamamladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın