Oto Ekspertiz Açmak

  Oto ekspertiz piyasa koşullarında ve yatırım anlamında en kârlı sektörler arasında yerini aldı. Oto ekspertiz açmak için tabi ki belirli şartlar bulunmakla birlikte kalifiye personel, usta öğretici olması da yeni yönetmelikle beraber kesinleşti. İşletmeci olarak bu sektörde olmak ve kâr elde etmek istiyorsanız yanınızda çalıştıracağınız personelin Ustalık veya kalfalık belgesi olmak zorunda ve TSE […]

 Oto Ekspertiz Açmak

15.05.2021 - 14:45

Güncelleme : 15.05.2021 - 14:45

 

Oto ekspertiz piyasa koşullarında ve yatırım anlamında en kârlı sektörler arasında yerini aldı. Oto ekspertiz açmak için tabi ki belirli şartlar bulunmakla birlikte kalifiye personel, usta öğretici olması da yeni yönetmelikle beraber kesinleşti. İşletmeci olarak bu sektörde olmak ve kâr elde etmek istiyorsanız yanınızda çalıştıracağınız personelin Ustalık veya kalfalık belgesi olmak zorunda ve TSE Belgesi için gerekeli şartların hazırlanması gerekmektedir.

Oto ekspertiz bayisi olmaya karar verdikten sonra gerekli fizibilite araştırmaları ve şartlar araştırılmaya başlanarak gerekli veriler toparlanmalıdır. İlgili bölgedeki nüfus araştırması, il veya ilçede bulunan toplam araç sayıları ve devir işlem sayıları çok önemli rol oynamaktadır. Tüm bu işlemleri experix kurumsal oto ekspertiz olarak sizlere sunmaktayız, çünkü yatırım yapacağınız sektörde nasıl bir kazanç sağlayacak ve nasıl bir kârlılık elde edeceksiniz görmek zorundasınız.

Tüm bu veriler ve bilgiler sağlandıktan sonra bu sektörde kendi başınıza mı savaşacaksınız yoksa kurumsal bir marka bayiliğimi alacaksınız buna karar vermeniz gerekecek, tecrübelerimiz ve bilgi birikimimizin bize verdiği somut örneklerden dolayı kesinlikle kurumsal bir altyapıda hizmet vermek sizin için öncelik olmalı bu bilgileri zaten kendi sayfamızda ve paylaşacağımız link üzerinden de detaylı olarak sebeplerini inceleyebileceksiniz.

Maliyet ve Yer Araştırma

Tam kapsamlı bir oto ekspertiz bayilik, hizmet vereceğiniz kesime göre ve bölgeye göre farklılık göstermektedir. Ama düzgün bir lokasyonda ve düzgün bir iç dizayn ile müşteri kitlenizi kendinizde belirleyebileceğiniz gibi hizmet kalitesinin de üst seviyeler de olmasını tercih etmelisiniz.

Artık kaliteli düzgün hizmet vermekle beraber müşterilerin gözüne de hitap etmek her sektör gibi oto ekspertiz sektöründe de önem kazanmaktadır. Bizim de özellikle bayilerimizde aradığımız girişimci ruh yanında işine özen göstererek kaliteli bir işletmeyi yönetmenin yanında kurumsal bir kimliği de taşıyacak kalitede olması ilk aradığımız özelliktir. Maliyet kısmına gelecek olursak piyasada çok uygun rakamlara cihazlar satılmakta ama arıza veya iş yükünü kaldıramayacak kalite de cihazlar sizi fazlasıyla üzecektir.

TSE belgeli cihazlar ile birlikte tambur ağırlıkları, ölçüm sistemi gibi kısımlarda sorun yaşanmaması için alınan cihazlar piyasada var olan ve hala çalışır düzeyde olanlardan seçilmesi çok önemlidir. Experix Oto Ekspertiz olarak 4×4 Dinamometre cihazlarını yurtdışı ortaklı olarak üretmekteyiz. İster 4×2 İster 4×4 cihaz olsun sorun çıkarmadan uzun süre size hizmet verecek ve memnuniyetinizi yaşadıkça göreceksiniz.

 

Oto Ekspertiz açmak için ilk olarak bizden fizibilite raporu ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Yer konusunda oldukça hassas davranıyoruz kira maliyetleri tabi ki çok önemli ama ucuz iş yapmayacak bir noktada daha az maliyetlerle iş yapmaktansa, yüksek kira vererek daha işlek veya galeri noktalarına yakın pozisyonlarda olmak her zaman getirisi yüksek olmakta. 150m2 alanda hizmet verebileceğiniz gibi 500m2 alanda da hizmet verebilirsiniz işletmenin ne kadar ferah, seçilebilir ve doğru pozisyonda olması her anlamda size avantaj sağlayacaktır.

Yer bulma noktasında anlaşma sağlandığı ve sözleşme imzalandığı noktada ekiplerimiz değerlendirme yaparak bulunduğunu şehirde faydalı çalışmalar yaparak size yardımcı olmakta ve tecrübelerinizi siz değerli bayi adaylarımıza aktarmaktadır.

Oto Ekspertiz Bayilik Alma Şartları ve Kurumsallık

Oto Ekspertiz Açmak için Biz bayi adaylarımıza ilk olarak bu işe ne kadar yatırım yaparsa ve e kadar işin başında durursa kazançlarını da o kadar yukarı taşımaktadırlar. sürekli müşteri kazanmak, müşteri memnuniyetleri artması işin büyümesi için de çok önemli. Experix Oto Ekspertiz olarak müşterilerimizi sürekli olarak ekspertiz sonrası arayarak bayi memnuniyetleri ölçülmekte ve davranışlarda veya işlemlerdeki uygunsuzluklarda bayimize tavsiye vererek için geliştirmesi adına fazlasıyla önem taşımaktadır.

Experix Kurumsal Oto Ekspertiz olarak Ulusal Kanallarda düzenli reklam destekleri ile bayilerimize hem bilinirlik hem de bölgesinde prestij sağlamaktayız. Google reklamları gibi önemli konularda desteklemekle birlikte adwords üzerinde kendisini işlemlerde yetiştirerek reklam şirketlerine bağlı olmadan ve fazla maliyetten kurtarıyoruz.

Ulusal Reklam Kanallarında CNN, HABERTÜRK, NTV, KRTTV, TGRTHABER gibi bilindik ve erkek kitlenin izleyeceği kanallarda Spor Kanallarında ve Bein Sports gibi Lig maçaları öncesi ve sonrasında Reklam girerek doğru nokta atışı yapıyoruz. Sizde kurumsal bir yapıda hizmet vermek istiyorsanız bize ulaşıp, Bayi sorumlularımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: https://experix.com.tr/