Orhan Gencebay yoğun bakımda!

Ünlü sanatçı Orhan Gencebay’ın yoğun bakıma alındığı öğrenildi. Orhan Gencebay’a ne oldu, sıhhat durumu nasıl? Orhan Gencebay sevenlerini korkuttu. Türkiye’nin en mühim sanatçılarından Orhan Gencebay’ın yoğun bakıma kaldırıldığı öğrenildi. Orhan Gencebay’ın sıhhat durumu nasıl? Orhan Gencebay’a ne oldu? Habertürk’ün haberine göre Orhan Gencebay’ın kalbine stent takıldı. Orhan Gencebay’ın hususi bir hastanede yoğun bakıma alındığı belirtildi. Orhan […]

 Orhan Gencebay yoğun bakımda!

18.04.2019 - 12:36

Güncelleme : 18.04.2019 - 12:36

Ünlü sanatçı Orhan Gencebay’ın yoğun bakıma alındığı öğrenildi. Orhan Gencebay’a ne oldu, sıhhat durumu nasıl? Orhan Gencebay sevenlerini korkuttu.

Türkiye’nin en mühim sanatçılarından Orhan Gencebay’ın yoğun bakıma kaldırıldığı öğrenildi. Orhan Gencebay’ın sıhhat durumu nasıl? Orhan Gencebay’a ne oldu? Habertürk’ün haberine göre Orhan Gencebay’ın kalbine stent takıldı. Orhan Gencebay’ın hususi bir hastanede yoğun bakıma alındığı belirtildi. Orhan Gencebay’ın hayranları meşhur sanatçının bu haberine fazla üzüldüler. Orhan Gencebay’ın bir fazla bestesi ve şarkısı bulunmakta. Orhan Gencebay’ın sevenleri sosyal medyadan destek mesajları paylaştılar. Orhan Gencebay’ın sıhhat durumunun iyi olduğu belirtildi. 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın