Organizasyonda Farklılık Arayanlar

  Uzun yıllar hizmet sektöründe farklı organizasyonları ile adından bahsettiren mieorganizasyon istanbul’da ki iki şubesi ile hizmet vermektedir. Daha fazla insana ulaşmayı amaçlamak için ayrıca internette www.mieorganizasyon.com adresi bulunmaktadır. Misyon ve Vizyon İlgili Haber Kütahya Ambarı Firmanın misyonu organizasyon alanında yenilik, farklılık ve geniş kitlelere sorunsuz eğlence sunmak ve bu işleri yeni kuşaklara aktarmak için […]

 Organizasyonda Farklılık Arayanlar

05.02.2018 - 20:34

Güncelleme : 05.02.2018 - 20:34

 

Uzun yıllar hizmet sektöründe farklı organizasyonları ile adından bahsettiren mieorganizasyon istanbul’da ki iki şubesi ile hizmet vermektedir. Daha fazla insana ulaşmayı amaçlamak için ayrıca internette www.mieorganizasyon.com adresi bulunmaktadır.

Misyon ve Vizyon

Firmanın misyonu organizasyon alanında yenilik, farklılık ve geniş kitlelere sorunsuz eğlence sunmak ve bu işleri yeni kuşaklara aktarmak için vizyonunu ona göre planlamak. Davetlerdeki klasik eğlenceleri farklı organizasyonlarla renklendiren firma doğum günü organizasyonu gibi organizasyonları daha etkili hale getirmek.

Düğün, açılış, okul veda partileri, bekarlığa veda partileri, kreş etkinlikleri ve doğum günü organizasyonları gibi etkinlikleri tecrübeli elemanları, hazırladığı sunumları ve paket programları ile eksiksiz ve sorunsuz müşterilerine sunan firma istek dahilinde farklı etkinlikleri de organizasyona haricen dahil etmektedir. Zamanla sınırlı olan davetlerde karoke, stand up, sihirbaz gösteri ve daha nice farklı etkinlik firmanın müşterilerine sunduğu ayrıcalıklardandır.

Organizasyonunuz ne olursa olsun firma ile iletişim kurduğunuz takdirde her türlü ayrıntı ve fiyat konusu netleşir. Yorulmadan eğlenmek size sorumluluk firmaya kalır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın