Organizasyon Bizim İşimiz

Firma, her türlü organizasyonu, deneyimli personeli, kaliteli ekipmanı ve anlaşmalı olduğu seçkin mekânları ile müşterilerinin istekleri doğrultusunda, unutulmayacak anılara çeviriyor.

 Organizasyon Bizim İşimiz

12.04.2018 - 18:14

Güncelleme : 12.04.2018 - 18:14

Firma, her türlü organizasyonu, deneyimli personeli, kaliteli ekipmanı ve anlaşmalı olduğu seçkin mekânları ile müşterilerinin istekleri doğrultusunda, unutulmayacak anılara çeviriyor. Özellikle çocukların sünnet düğünü konusunda, sektörün en beğenilen firmalarının başında bulunuyor.

Firmanın, en çok talep gören faaliyetlerinden olan sünnet organizasyonu, sünnet olacak çocuk ve arkadaşlarının tüm özel isteklerine de cevap verecek şekilde hazırlanıyor.

Firmanın sünnetle ilgili hazırladığı paketlerin içinde; balon dağıtımı, palyaço gösterisi, ilizyonist, mehter takımı, 4 adet yeniçeri askeri ve sünnet tahtı kiralama, müzisyen grubu, yüz boyama etkinliği, pamuk şeker ve pop corn arabası gibi birçok hizmet bulunuyor.

Firmanın en güzel süslemelerinin başında yer alan ve bir çok organizasyonda özel olarak istenen balon süsleme faaliyeti, 16 yıllık tecrübe eşliğinde, zincir, papatya ve kemer balon süslemesi çeşitleri ile mekâna ayrı bir hava katıyor.

Firmanın Diğer Hizmetleri

Firma sünnet organizasyonlarının yanında, nişan, düğün ve kına gecesi organizasyonları ile mağaza ve dükkân açılışları için de organizasyon hizmeti veriyor, firma sitesinde masa ve sandalye süslemesi gibi bir çok faaliyeti de, istenilen etkinlikler için kiralık olarak da yapıyor.

https://www.hayatorganizasyon.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın