Ordu Taşımacılık ve Nakliye

Ordu Taşımacılık firması olarak müşterilerimize özellikle evden eve nakliye işlemlerinde firmamızın yıllar içinde kazanmış olduğu üstün tecrübelere dayanarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Nakliye ve taşımacılık sektörü içerisinde yıllar içinde kazanmış olduğumuz iyi tecrübe ve referansları sizlerin taşımacılık ve nakliye işlemlerinde sizlere iyi hizmet olarak gösteriyoruz. Amacımız firmamızın memnuniyetinden daha çok siz müşterilerimizin memnuniyeti üzerine […]

 Ordu Taşımacılık ve Nakliye

16.03.2020 - 19:44

Güncelleme : 16.03.2020 - 19:44

Ordu Taşımacılık firması olarak müşterilerimize özellikle evden eve nakliye işlemlerinde firmamızın yıllar içinde kazanmış olduğu üstün tecrübelere dayanarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Nakliye ve taşımacılık sektörü içerisinde yıllar içinde kazanmış olduğumuz iyi tecrübe ve referansları sizlerin taşımacılık ve nakliye işlemlerinde sizlere iyi hizmet olarak gösteriyoruz. Amacımız firmamızın memnuniyetinden daha çok siz müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kuruludur.

Ordu Taşımacılık ve Nakliye firması olarak Ordu’dan teslim aldığımız eşyalarınızı Türkiye’nin tüm bölgelerine teslimatını yapıyoruz.. Ordu nakliye işlemleriniz için şirketimiz uzun yıllardır alanının önde gelen firmalarından biri olarak sizlerin emirlerini ve isteklerini bekliyor.

Evden eve nakliyat ve taşıma konularından nakliye firmasının önemi eşyalarınızın güvenliği için oldukça önemli ve biz sizlere Ordu bölgesinde yıllar içerisinde gelen mutlu referanslarımıza dayanarak evden eve nakliyat hizmetini veriyhoruz. Bize teslim ettiğiniz eşyalarınızın Ordu Taşımacılık şirketininn nakliye konusunda uzman ekspertiz ekiplerimiz tarafından envanteri çıkartılarak tarafınıza kısa bir bilgilendirme yapılır.

Bu işlemlerin ardından evden eve nakliyat için gereken araç gereç ve nakliye kamyonunun teyidinden sonra evden eve nakliyat için fiyatlandırma üzerine görüşme yapılır. Ardından sizinle anlaştığımız gün ve saatte nakliye aracımız ve ekibimiz adresinize giriş yapar.

Ordu Taşımacılık ve Nakliye şirketi olarak en dikkat ettiğimiz hususlardan biri olan eşyalarınızın güvenliği konusunda şirket olarak büyük bir özen gösteriyoruz. Demonte işlemleri sırasında ekip arkadaşlarımız eşyalarınızın zarar görmemesi için azami dikkatte işlemleri uygular.

Paketleme konusunda uzman ekiplerimiz tarafından evinizde bulunan bütün eşyaların (Mobilya,beyaz eşya,koltuk takımı,kanepe vb) paketleme işlemlerine başlar. Eğer müşteri ile özel hidrolik asansör hizmetinde anlaşma yapıldıysa binanızın dışına bu asansörün kurulumu yapılarak eşyalarınız aracın yanına indirilir. Bu işlemlerden sonra özel istifçi ekip arkadaşlarımız azami dikkat ve özen göstererek eşyalarınızın araç hareket halindeyken zarar görmemesi için özel istif teknikleriyle aracın içine eşyaları istifler.

Ordu Taşımacılık ve Nakliye firması olarak eşyalarınızın nakliye işlemleri için tasarlanmış özel hava almayan rutubeti engelleyen kasalarımızda eşyalarınızın varacağı adrese varış yapılır. Adrese varış yaptıktan sonra müşterilerimizden aldığımız yönlendirmeler doğrultusunda eşyalarınızın gerekli yerleştirmelerini oda oda yaparak nakliye işlemleri sonrası sizlere kalan işi minimume indirmeye yardımcı olur.

Eşya yerleştirme işlemleri sonrasında Ordu Taşımacılık firmasının deneyimli montaj ekibinin yardımıyla montaj işlemleri başlar. Montajcı ekip arkadaşlarımız monteleme işlemleriyle ilgilenirken diğer ekip arkadaşlarımız elektronik eşyalarınızın kurumuyla ilgilenir. Bu kurulum işlemler sırasında uydu ve ocağın kurulumlarının başka alanları ilgilendiren işler olması nedeniyle ne yazık ki sorumlu değiliz . Evinizin komple nakliye işlemleri tamamlandıktan sonra iş öncesi anlaştığımız ücret alınır. Ödeme işlemleri sırasında ödemenizi nakit veyahutta kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Ordu Taşımacılık ve Nakliye işlemleriniz firmamızın sağlam referanslarına dayanarak halledilir. Ordu Evden Eve Nakliyat işlemleriniz için sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak nakliye işlemlerinizi büyük bir güven içerisinde takip edebilirsiniz. Dilerseniz sitemizin sağ alt kısmında yer alan WhatSapp canlı destek kısmından bizlere direkt olarak yazarak ulaşabilirsiniz.

softmvh.com