Opera Bitcoin cüzdanı desteğine kavuşuyor

Opera, yaklaşık bir yıl önce kendi kripto para cüzdanını duyurmuştu. Bu cüzdan, ilk çıktığında çok ilgi görmese de tarayıcıya yerleştirilmesi ile birlikte büyük ilgi toplayacağı tahmin ediliyor. Böylece kullanıcılar, Opera tarayıcısı üzerinden kripto para cüzdanlarını kontrol edebilecekler. Herhangi bir farklı uygulamaya ya da karışık işlemlere ihtiyaç kalmayacak. Önceden yalnızca Bitcoin para birimini destekleyen cüzdan, zamanla […]

 Opera Bitcoin cüzdanı desteğine kavuşuyor

24.10.2019 - 17:37

Güncelleme : 24.10.2019 - 17:37

Opera, yaklaşık bir yıl önce kendi kripto para cüzdanını duyurmuştu. Bu cüzdan, ilk çıktığında çok ilgi görmese de tarayıcıya yerleştirilmesi ile birlikte büyük ilgi toplayacağı tahmin ediliyor. Böylece kullanıcılar, Opera tarayıcısı üzerinden kripto para cüzdanlarını kontrol edebilecekler. Herhangi bir farklı uygulamaya ya da karışık işlemlere ihtiyaç kalmayacak.

Önceden yalnızca Bitcoin para birimini destekleyen cüzdan, zamanla Etherium ve Tron desteğine de kavuştu. İlerleyen zamanlarda daha fazla elektronik para birimini desteklemesi beklentiler arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz hafta HTC, Opera ile ortaklaşa çalışarak blockchain tabanlı akıllı telefon modeliyle karşımıza çıkmıştı. Son zamanlardaki gelişmeler Opera’nın blockchain’e ciddi yatırımlar yaptığını doğruluyor.

Android işletim sistemi ile başlayan güncellemenin kısa bir süre içerisinde masaüstü platformu ve iOS platformu için de geleceği tahmin ediliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın