Online Mesleki Kurslar

İnsanlar, bulundukları yerden daha yukarıya ulaşabilmek için sürekli kendilerini geliştirmeleri gerektiğini biliyorlar. İstanbul Boğaziçi Enstitü, bu noktada son derece faydalı bir hizmet sunuyor. Kurum, uzun yıllara dayanan tecrübesini online ortamda devam ettiriyor. İş insanları için yeterlik derecesi anlamına gelen, mba nedir sorusuna karşılık arayanların yolu, kesinlikle kurumla kesişiyor. Tıbbi Dokümantasyon Eğitimi Tüm mesleklerin, püf noktaları […]

 Online Mesleki Kurslar

23.08.2021 - 14:45

Güncelleme : 23.08.2021 - 14:45

İnsanlar, bulundukları yerden daha yukarıya ulaşabilmek için sürekli kendilerini geliştirmeleri gerektiğini biliyorlar. İstanbul Boğaziçi Enstitü, bu noktada son derece faydalı bir hizmet sunuyor. Kurum, uzun yıllara dayanan tecrübesini online ortamda devam ettiriyor. İş insanları için yeterlik derecesi anlamına gelen, mba nedir sorusuna karşılık arayanların yolu, kesinlikle kurumla kesişiyor.

Tıbbi Dokümantasyon Eğitimi

Tüm mesleklerin, püf noktaları vardır. Bu, tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik için de geçerlidir. Kurum, bu alanda kendini geliştirmek isteyenlere, kaliteli hizmetiyle faydalı oluyor. Bunun yanı sıra, kurumdan pek çok alanda kurslar, alınabiliyor. Her biri alanında uzman eğitimciler, katılımcılara en kaliteli eğitimi sunuyor. Katılımcı, kurs bitiminde cv’sine güç katacak sertifika almaya hak kazanıyor.