Online Counter Strike Oynamak İster misiniz?

Counter Strike kısa ismiyle CS, Valve Corporation tarafından yapılan taktiksel aksiyon video oyunudur. CS oyunu, terörle mücadele güçlerinin teröristlerle mücadelesine dayanmaktadır.Teröristlerin rehine kaçırma, bomba kurma gibi yaptıkları planlara karşı, o bölgeyi korumak veya rehineleri o bölgelerden çıkarmak için mücadele veren ekiplerin olduğu bir oyundur. Counter Strike Oyunu kendi içerisinde, Counter-Strike Global Offensive, Counter-Strike Neo, Counter-Strike Online, Counter-Strike […]

 Online Counter Strike Oynamak İster misiniz?

10.06.2021 - 7:56

Güncelleme : 10.06.2021 - 7:56

Counter Strike kısa ismiyle CS, Valve Corporation tarafından yapılan taktiksel aksiyon video oyunudur. CS oyunu, terörle mücadele güçlerinin teröristlerle mücadelesine dayanmaktadır.Teröristlerin rehine kaçırma, bomba kurma gibi yaptıkları planlara karşı, o bölgeyi korumak veya rehineleri o bölgelerden çıkarmak için mücadele veren ekiplerin olduğu bir oyundur. Counter Strike Oyunu kendi içerisinde, Counter-Strike Global Offensive, Counter-Strike Neo, Counter-Strike Online, Counter-Strike Nexon: Zombies ve Counter-Strike Online 2 adlı yan oyunları şeklinde de gruplandırılabilir.

En popüleri şuanda hali hazırda geliştirilmeye devam eden Counter-Strike Global Offensive (CS GO)’dir. Oyunun mantığı çok basit olup ok tuşlarıyla karakterinizi hareket ettirip ortadaki nişangahı düşmanın üstüne tutup fare tuşuyla ateş etmeniz gerekmektedir. Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan CS nin turnuvaları ve E-Spor karşılaşmaları da yapılmaktadır. Bunun için birçok profesyonel oyuncu bulunmaktadır. Aynı zamanda oyunu arkadaşlarınızla beraber online olarak Counter Strike Oyna üzerinden oynayabilirsiniz. Oyunda birçok özellik bulunmaktadır.Nişangahınızı isminizi vb. birçok şeyi değiştirebilirsiniz.CS GO oyununda ayrıca maç kazanarak rank atlayabilirsiniz. Oyundaki rank sistemi maç kazanıp kazanmadığınıza, vurduğunuz adam sayısına, kurduğunuz bombalara göre size puan verip ona göre belirli bir zaman sonra rank atlamanızı sağlıyor. İlk oynadığınızda hemen ölebilirsiniz ama oynamaya alıştıktan sonra oyun çok daha zevkli hale gelecektir.

Counter Strike ve popüler diğer tüm silah oyunlarını Oyunlara.Com üzerinden online oynayabileceğinizi biliyor musunuz? Silah oyunları için www.oyunlara.com adresini keşfetmenizi öneriyoruz. Hepinize iyi eğlenceler..