Oneva İle Sağlıklı Yağlar

Oneva, tamamen doğal içeriklerle hazırlanmış ve tamamen doğal ürünlerin satıldığı resmi bir internet sitesidir. Tüm ürünler el değmeden son teknolojiyle hazırlanır ve hizmete sunulur.

 Oneva İle Sağlıklı Yağlar

01.08.2018 - 10:59

Güncelleme : 01.08.2018 - 10:59

Oneva, tamamen doğal içeriklerle hazırlanmış ve tamamen doğal ürünlerin satıldığı resmi bir internet sitesidir. Tüm ürünler el değmeden son teknolojiyle hazırlanır ve hizmete sunulur. Yağlar, insan sağlığının vazgeçilmez bir parçası olduğundan, her türlü bitkisel tohum yağının elde edildiği ürünler, Oneva’yı tercih edilen bir marka haline getirmiştir.

Yağlar, bu amaçla inşa edilen fabrikalarda soğuk pres adı verilen sistemle üretilir. Ve ürünün hammaddesinin zarar görmeyeceği şekilde hazırlanır. Ürünlerin içerisinde herhangi bir katkı maddesi yoktur. Daha detaylı bilgi için, oneva.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Oneva Ürünleri Nereden Alınır?

Teknolojinin gelişmesinin ardından artık çoğu ürün alışverişi internet üzerinden gerçekleşmektedir. Bundan dolayı Oneva ürünlerine, Oneva’nın resmi sitesinden ulaşabilir, seçeceğiniz ürünü adresinize kargolayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü ister kredi kartınızla, ister havale ya da EFT ile ödeyebilirsiniz. Hatta dilerseniz kapıda ödeme şansınız da vardır. Oneva’nın resmi sitesine giriş yaptıktan sonra sağ altta bulunan Whatsapp ile sipariş ver butonunu tıklayıp, kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz.

Oneva’nın Ürünleri

İnsan sağlığına faydalı olduğu kanıtlanmış birçok yağ vardır ve Oneva ile bu yağlara sahip olabilme şansını yakalarsınız. Bunlardan biri Çörek otu yağı olarak belirlenmiştir. Çörek otu yağının, pek çok faydası bulunmaktadır. Bir diğeri ise son dönemin popüler olan yağlarından Hindistan cevizi yağı olmuştur. Hindistan cevizi yağı ile kilo verebilir ve hastalıklara karşı dirençli bir hale gelebilirsiniz. Kolestrol seviyesi yüksek insanlar ise bol miktarda üzüm çekirdeği yağı tüketebilir. Çoğu kadının şikâyetçi olduğu kirpik ya da kaş dökülmeleri için ise badem yağı son derece etkili olacaktır.

https://www.oneva.com.tr/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın