OnePlus 7 Pro özellikleri

OnePlus 7 Pro özellikleri ile markanın en iddialı telefonu olarak karşımıza çıkıyor. Şu anda kullanılan en güçlü işlemcilerden birisi olan Qualcomm üretimi Snapdragon 855 işlemcisi ile gelen telefona 12 GB RAM eşlik ediyor. Farklı depolama alanları ile farklı RAM seçeceklerine sahip olabilen telefon güç tarafında olduğu gibi tasarım konusunda da oldukça iddialı. Öyle ki, telefon […]

 OnePlus 7 Pro özellikleri

22.05.2019 - 20:17

Güncelleme : 22.05.2019 - 20:17

OnePlus 7 Pro özellikleri ile markanın en iddialı telefonu olarak karşımıza çıkıyor. Şu anda kullanılan en güçlü işlemcilerden birisi olan Qualcomm üretimi Snapdragon 855 işlemcisi ile gelen telefona 12 GB RAM eşlik ediyor. Farklı depolama alanları ile farklı RAM seçeceklerine sahip olabilen telefon güç tarafında olduğu gibi tasarım konusunda da oldukça iddialı. Öyle ki, telefon çentiksiz bir tasarım ile bizleri karşılıyor. Ön kamera, telefonda pop-up şeklinde bir tasarım ile gelmiş. Kaydırmalı olarak adlandırabileceğimiz bu ön kamera, ihtiyaç anında bizleri deyim yerindeyse telefonun içerisinden çıkarak karşılıyor.

Ekran büyüklüğü 6.67 inç olan akıllı telefonun AMOLED ekranı 90 Hz yenileme hızıyla dikkat çekiyor. Telefonun grafik birimi tarafında ise Adreno 640 GPU yer alıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın