OnePlus 7 görüntülendi!

Uygun fiyatla üst seviye akıllı telefon üretmeyi kendisine ilke edinen markalardan birisi olan OnePlus her yeni modeliyle adından bahsettirmeyi başarıyor. Son olarak OnePlus 6T modeliyle yarışa dahil olan marka şimdiden yeni amiral gemi modeli üzerindeki çalışmalarına başlamış durumda. Son günlerde akıllı telefon pazarında rekabetin en çok hissedildiği alan olan tam ekran deneyimi konusunda birçok farklı […]

 OnePlus 7 görüntülendi!

14.01.2019 - 9:29

Güncelleme : 14.01.2019 - 9:29

Uygun fiyatla üst seviye akıllı telefon üretmeyi kendisine ilke edinen markalardan birisi olan OnePlus her yeni modeliyle adından bahsettirmeyi başarıyor. Son olarak OnePlus 6T modeliyle yarışa dahil olan marka şimdiden yeni amiral gemi modeli üzerindeki çalışmalarına başlamış durumda.

Son günlerde akıllı telefon pazarında rekabetin en çok hissedildiği alan olan tam ekran deneyimi konusunda birçok farklı çözüm karşımıza çıkarken çentiklere ise yavaş yavaş veda ediyoruz.

Otomatik olarak açılıp kapanan kameralardan sonra Oppo Find X ile karşımıza çıkan kızaklı mekanizmalar Mi Mix 3 gibi markalarda da yer aldı. Son gelen sızıntılara göre OnePlus’da yeni amiral gemi modelinde tam ekran deneyimine ulaşabilmek adına kızaklı bir mekanizmayı kullanacak.

@xiaovai77 ismindeki bir Twitter hesabı üzerinden paylaşılan görsellerde özel bir kılıfın içerisinde OnePlus 6T ve OnePlus 7 olduğu tahmin edilen akıllı telefonu görüyoruz. Herhangi bir çentiğin yer almadığı modelde kamera deliğinin içerisinin boş olması da kızaklı yapının ipucunu veriyor.

@VenyaGeskin1 isimli Twitter hesabından paylaşılan render görseller ise kızaklı yapıyı gözler önüne seriyor. Tüm bu sızıntıların doğruluğu ise her zamanki gibi bilinmiyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın