OnePlus 6T McLaren Edition tanıtıldı!

Son yıllarda özellikle Huawei ile popülerlik kazanan spor otomobil markalarıyla kurulan işbirliklerine bir yenisi daha eklendi. Huawei’nin Porsche Desing ile ve Oppo’nun Lamborghini ile kurduğu ortaklığın ardından OnePlus ise McLaren ile bir işbirliğine girdi ve OnePlus 6T McLaren Edition modelini duyurdu. OnePlus 6T ile aynı tasarıma sahip olan modelde ufak değişiklikler mevcut. Detaylarda McLaren markasıyla […]

 OnePlus 6T McLaren Edition tanıtıldı!

11.12.2018 - 19:36

Güncelleme : 11.12.2018 - 19:36

Son yıllarda özellikle Huawei ile popülerlik kazanan spor otomobil markalarıyla kurulan işbirliklerine bir yenisi daha eklendi.

Huawei’nin Porsche Desing ile ve Oppo’nun Lamborghini ile kurduğu ortaklığın ardından OnePlus ise McLaren ile bir işbirliğine girdi ve OnePlus 6T McLaren Edition modelini duyurdu.

OnePlus 6T ile aynı tasarıma sahip olan modelde ufak değişiklikler mevcut. Detaylarda McLaren markasıyla özdeşlen turuncu rengine yer verilen modelde, ilk defa 1981 yılında McLarenFormula 1 aracında kullanılan karbon fiber deseni kullanılmış. Arka alt tarafta McLaren logosuna yer verilen modelde sade bir tasarım tercih edilmiş.

Teknik özellik tarafında pek bir değişiklik bulunmayan modelde 6.41 inçlik 1080×2340 piksel Optic AMOLED ekran mevcut. Snapdragon 845 işlemcinin yer aldığı modelde 10 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı mevcut.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın