Onaylı Sertifika ve Belgelendirme Hizmeti

Tamamen uluslararası ya da ulusal olmak üzere, tarafsız, özel ve bağımsız bir sertifikasyon kuruluşu olan firma, tüm platformlarda kabul gören uygunluk değerlendirme standartlarına uygun şekilde faaliyet gösteriyor.

 Onaylı Sertifika ve Belgelendirme Hizmeti

15.07.2018 - 15:31

Güncelleme : 15.07.2018 - 15:31

Tamamen uluslararası ya da ulusal olmak üzere, tarafsız, özel ve bağımsız bir sertifikasyon kuruluşu olan firma, tüm platformlarda kabul gören uygunluk değerlendirme standartlarına uygun şekilde faaliyet gösteriyor. Belgelendirme hizmetlerini %100 yerli sermaye üzerinden kurulmuştur. Firma, sertifikasyon.com sitesi üzerinden hizmet vererek gözetim, denetim, muayene, belgelendirme ve eğitim faaliyetlerine yönelik çalışmalar yapıyor. Yapılan çalışmaların tamamı, ülke dışında ve ülke içinde bulunan aktreditasyon kurumlarından tam yetki ile almıştır.

Belgelendirme Çalışmaları ve Eğitim Hizmetleri

Belgelendirme çalışmalarındaki amaç, bir kuruluşun yönetim sisteminin tüm standartlara uygun olduğunun bağımsız olarak hizmet veren bir kuruluş tarafından kanıtlanma durumudur. Belge almaya hak kazanan bir kurum, kendisine de bir katma değer katmış oluyor. Firmanın vermiş olduğu eğitim hizmetleri iso belgesi gibi zaruri olan tüm gereksinimleri kapsıyor. Buna yönelik birçok özgün eğitim çalışmaları yapılarak, yönetim sistemleri, iç denetçi eğitimi, temel eğitim gibi kalite belgesi kapsamına giren tüm eğitimler profesyonel kişiler tarafından veriliyor. Bunlara ek olarak kontrol eğitimi ve problem çözme tekniklerine yönelik iyileştirme eğitimleri de yoğun bir şekilde veriliyor.

https://www.sertifikasyon.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın