Okey Kaç Kişi İle Oynanır?

Geçmişten günümüze bir çok farklı çeşidi ile oyun dünyasının içine giren okey için bilinen en eski literatür 4 kişi ile oynanmasıdır. Ancak okey oyna sitelerinde iki kişi ile ya da üç kişi ile oynama imkânı da sunulmaktadır. 18 yaşından büyük olan herkes okey oynayabilir. Daha alt grup için oynanması tavsiye edilmez. Ancak ailesi kontrolü altında […]

 Okey Kaç Kişi İle Oynanır?

22.01.2021 - 7:43

Güncelleme : 22.01.2021 - 7:43

Geçmişten günümüze bir çok farklı çeşidi ile oyun dünyasının içine giren okey için bilinen en eski literatür 4 kişi ile oynanmasıdır. Ancak okey oyna sitelerinde iki kişi ile ya da üç kişi ile oynama imkânı da sunulmaktadır. 18 yaşından büyük olan herkes okey oynayabilir. Daha alt grup için oynanması tavsiye edilmez. Ancak ailesi kontrolü altında bu oyunu öğrenmek isteyenlerde kendi kurdukları masalarda ailecek bu oyunu oynayabilmektedir. Hemen Okey Oyna uygulaması ile bu ortamı çok kolay şekilde sağlayabilirsiniz.

Sitem üzerinde okey oyna isteklerini gerçekleştiren ve oyun masaları kuran birçok canlı aktif oyuncu bulunur. Siz istediğiniz takdirde bu oyun masalarına dahil olabilirsiniz. Ama bunun dışında kendi oyun grubunuz için masa açabilir ve arkadaşlarınızı, eşinizi, dostunuzu bu masalara oyun oynamak için davet edebilirsiniz.

Oyun Süresi Ne Kadardır?

Okey oynamaya karar verdiğiniz andan itibaren ne kadar oyun oynayacağınız ve sitede ne kadar vakit geçireceğiniz tamamen sizin inisiyatifinizdedir. Herhangi bir zaman kısıtlaması yoktur. Aktif olarak 7/24 oyuncuya okey oyna butonu ile ulaşabilirsiniz. Can sıkıtınızı, boş zamanlarınızı değerlendirmek ve stres atmak için uygulamadan yararlanabilirsiniz. Sadece oyun oynamak ile kalmayıp oyun esnasından diğer oyuncular ile sohbet de edebilirsiniz.

Gecenin bir yarısı ya da sabahın körü, akşam saati, öğleden sonra hangi zaman diliminde isterseniz oyunlara dahil olabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan akıllı bir cep telefonu ve bu platforma uygulamayı indirmek. Hemen Okey Oyna sitesinden bu hizmeti alabilirsiniz.