Öğretmenlere Özel Haber Sitesi

Sürekli olarak çalışan ve yavruların gelecekte daha iyi bir hayata sahip olmaları ile birlikte daha iyi bir insan olmaları için çalışmalar yürütmekte olan öğretmenler kendileri için tüm bilgileri ise internet üzerinden takip ediyor. Öğretmenler için kurulan bir haber sitesi olan Öğretmenler Sitesi tam 8 yıldır her gün aktif olarak haberler ve çeşitli konularda öğretmenlere ulaşmaya […]

 Öğretmenlere Özel Haber Sitesi

28.12.2019 - 18:09

Güncelleme : 28.12.2019 - 18:09

Sürekli olarak çalışan ve yavruların gelecekte daha iyi bir hayata sahip olmaları ile birlikte daha iyi bir insan olmaları için çalışmalar yürütmekte olan öğretmenler kendileri için tüm bilgileri ise internet üzerinden takip ediyor. Öğretmenler için kurulan bir haber sitesi olan Öğretmenler Sitesi tam 8 yıldır her gün aktif olarak haberler ve çeşitli konularda öğretmenlere ulaşmaya devam ediyor. Öğretmenleri ilgilendiren tüm haber, gelişme ve bilgileri aktarmakta olan internet sitesi aynı zamanda Türkiye ve dünya üzerindeki eğitim-öğretim haberleri ve gelişmeleri ile ilgili de bilgiler veriyor. Peki, öğretmenler olarak bu site neden takip edilmelidir ve site içerisinde neler var?

Gündemden Öğretmen Haberleri

Öğretmenler Sitesi ile nerede olursanız olun gündeme dair son dakika gelişmelerini takip edebilirsiniz. Şık tasarımı ve gelişmiş bir sistemi olan internet sitesini ister bilgisayar, ister tablet, ister cep telefonunuz ile ziyaret ederek hemen istediğiniz bilgilere ve mesleğiniz ile ilgili son dakika haberlerine erişebilirsiniz. Öğretmen haberleri ile ilgili son derece uzman bir ekip görev yapar iken 8 yıldır kesintisiz olarak sizlere hem öğretmenlik ile ilgili, hem de eğitim hayatı ile ilgili gündeme yansıyan gelişmeler ile ilgili bilgiler aktarmaktadır.

Öğretmen Atamaları

Site içerisinde popüler kategorilerden biri de öğretmen atamaları bölümü oluyor. Sektörde sürekli olarak yeni mezun öğretmen adayları oluşur iken bu adaylar çeşitli staj sürelerinden sonra atama bekleyerek öğretmen olmanın hayalini kuruyorlar. Öğretmenler sitesi bu konuda sizlere öğretmen atamaları ile ilgili son dakika haberlerini, yeni yapılan ve yapılacak olan atamaları aktarmaktadır.

Öğretmen Maaşları

Sürekli olarak öğretmen maaşları ile ilgili artış talepleri gündemde yer alıyor. Kutsal bir mesleğin daha yüksek ücretlere yapılması gerektiğini savunan kişi ve kurumsal çeşitli açıklamalar ile öğretmen maaşları konusunda artış bekliyor. Öğretmenler Sitesi’de en çok bu konuda talep görüyor ve öğretmen maaşları sitenin en çok tercih edilen kategorileri arasında ilk sırada bulunuyor.