Nova 4 canlı görüntülendi

Huawei’nin çentikli ekranların yerini alacak olan yeni çözümü ekrana gömülü kameralar teknoloji hayranları tarafından merakla bekleniyor. Ekrana gömülü parmak izlerinin ardından bu kameralar sayesinde telefonlarımızda tam ekran deneyimine son derece yaklaşmış olacağız. Samsung ve Asus’un da bu alanda çalışmaları olduğu bilinirken Huawei’nin söz konusu özelliğe sahip olacak ilk modeli, net bir görselle yeniden karşımıza çıktı. […]

 Nova 4 canlı görüntülendi

29.11.2018 - 20:17

Güncelleme : 29.11.2018 - 20:17

Huawei’nin çentikli ekranların yerini alacak olan yeni çözümü ekrana gömülü kameralar teknoloji hayranları tarafından merakla bekleniyor. Ekrana gömülü parmak izlerinin ardından bu kameralar sayesinde telefonlarımızda tam ekran deneyimine son derece yaklaşmış olacağız.

Samsung ve Asus’un da bu alanda çalışmaları olduğu bilinirken Huawei’nin söz konusu özelliğe sahip olacak ilk modeli, net bir görselle yeniden karşımıza çıktı. Geçtiğimiz günlerde bir toplu taşıma aracında kameralara yakalanan model, bu defa ise Çinli bir şarkıcının elinde görüntülendi.

Estetik durmadığı gerekçesiyle çentikli ekranlar eleştirilirken, ekranın sol üst tarafında ve içinde yer alan bu kameranın da ne kadar estetik olduğu tartışmaya açık bir konu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın