Nomu, S10 Pro Cihazını Tanıttı

NOMU'nun çıkarttığı, dünyanın ilk IP69 su geçirmez sağlam cihazı S10 Pro ile akıllı telefon kullanımını yeniden tanımlıyor

 Nomu, S10 Pro Cihazını Tanıttı

18.01.2018 - 16:10

Güncelleme : 18.01.2018 - 16:10

NOMU’nun çıkarttığı, dünyanın ilk IP69 su geçirmez sağlam cihazı S10 Pro ile akıllı telefon kullanımını yeniden tanımlıyor.

Telefonların bir hasar görmemesi için sudan uzak durması veya hasar görmesini önlemek için kılıf takılması gerektiği konusunda bir düşünce vardır. Ancak yine de kazalar her zaman oluyor. NOMU S10 Pro, akıllı telefon pazarında yeni görünüm ve iyi performansın yanı sıra suya daldırmaya, düşürmeye ve toz geçirmeye karşı da dayanıklılık sunuyor. Bu özellikler sayesinde telefon, gençlerden yaşlılara kadar çok sayıda müşteri tarafından iyi karşılandı.

Açık hava tutkunları için ideal

Geleneksel sağlam telefonların aksine, S10 Pro ince ve hafiftir. Su geçirmez ve sağlamlık kabiliyeti ile birleşince, açık hava severler tarafından çokça tercih ediliyor.

Açık maceraperestler için profesyonel

Zorlu doğal çevre, bir telefondan daha fazla talep ister. Sert kalite, uzun pil ömrü ve iyi sinyal gerektirir. S10 Pro’nun IP69 su geçirmez kapasitesi yağışlı hava koşullarına uygundur. 5000mAh büyük pil ve enerji tasarrufu teknolojisi ise 3 gün kullanım garantisi veriyor. Ayrıca, 4G şebekesi ve güvenilir konumlandırma performansı, dünyanın dört bir yanına çekinmeden seyahat etmenize izin verir.

Özel endüstri işçileri için faydalı

Düşmelere karşı dayanıklı, su geçirmez ve toz geçirmez özellikler, inşaat işçileri, kömür madencileri, denizcilik işçileri vb. için iyi bir iş asistanı görevi yapar.

NOMU, telefonu hayatınızın renkli ve kullanışlı hale getirmeyi amaçlıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın