Nokia 9 nasıl gözükecek?

Uzun bir süredir gündeme olan Nokia’nın 5 kameralı akıllı telefonu yeniden karşımızda. Onleaks tarafından günyüzüne çıkartılan Nokia 9 tasarımı da böylece doğrulanmış oldu. HMD Global’ın geçtiğimiz aylarda Nokia’nın Microsoft’un elinde bulunan PureView patentini almasıyla birlikte Nokia 9 modeline olan merak iyice arttı. Leica lensleri ile Huawei akıllı telefonlardaki kameralarda yüksek başarı elde ederken Nokia ise […]

 Nokia 9 nasıl gözükecek?

06.11.2018 - 18:49

Güncelleme : 06.11.2018 - 18:49

Uzun bir süredir gündeme olan Nokia’nın 5 kameralı akıllı telefonu yeniden karşımızda. Onleaks tarafından günyüzüne çıkartılan Nokia 9 tasarımı da böylece doğrulanmış oldu.

HMD Global’ın geçtiğimiz aylarda Nokia’nın Microsoft’un elinde bulunan PureView patentini almasıyla birlikte Nokia 9 modeline olan merak iyice arttı.

Leica lensleri ile Huawei akıllı telefonlardaki kameralarda yüksek başarı elde ederken Nokia ise PureView kameralarıyla ve Zeiss ortaklığıyla ciddi bir rakip olmaya hazırlanıyor. Uzun bir süredir gündeme olan modele ait en net görseller ise Onleaks tarafında gün yüzüne çıkartıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın