Nokia 7 Modeli Dünya Çapında Yayılmayı Planlıyor!

HMD Global, Nokia'nın yeni modeli Nokia 7'yi Ekim ayında sadece Çin'e tanıttı ancak, akıllı telefonun çok yakında bu ülkenin dışına çıkacağı söylentileri var. Gayri resmi olarak, akıllı telefon bazı Avrupa perakendecileri tarafından satın alınabiliyor ancak, birkaç şanslı ülke bunu resmi kanallardan alıyor.

 Nokia 7 Modeli Dünya Çapında Yayılmayı Planlıyor!

05.01.2018 - 13:44

Güncelleme : 05.01.2018 - 13:44

HMD Global, Nokia’nın yeni modeli Nokia 7’yi Ekim ayında sadece Çin’e tanıttı ancak, akıllı telefonun çok yakında bu ülkenin dışına çıkacağı söylentileri var. Gayri resmi olarak, akıllı telefon bazı Avrupa perakendecileri tarafından satın alınabiliyor ancak, birkaç şanslı ülke bunu resmi kanallardan alıyor.

HMD bu ayın sonunda Hindistan’da Nokia 7’yi başlatmayı planlıyor. Akıllı telefon, henüz açıklanmamış bir fiyatla Amazon Hindistan üzerinden satışa sunulacak.

Ancak hepsi bu kadar değil. Nokia 7’nin önümüzdeki haftalarda Avrupa’ya ulaşması bekleniyor. Diğer bölgelere de Şubat ayına kadar ulaşması muhtemel ancak, akıllı telefonun Amerika’da satışa sunulacağı hakkında bir bilgi yok.

Romanya’daki kullanıcılar, Nokia 7’yi yaklaşık 325 Euro karşılığında satın alabilir ancak, akıllı telefon 17 Ocak’a kadar satılmayacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın