Nokia 7.2 ilk defa canlı olarak görüldü.

HMD Global bünyesindeki Nokia yepyeni modellerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bir süredir gündemde kendisine yer bulan Nokia 7.2, çeşitli kılıflar ve test sonuçlarıyla haberlere konuk olmuştu. Modelin ilk canlı görseli ise Zeiss Group’un iletişim komitesi başkanı Joachim Kuss tarafından paylaşıldı. Kısa bir süre sonra her ne kadar tweet silinmiş olsa da modele ait görsel internet […]

 Nokia 7.2 ilk defa canlı olarak görüldü.

22.08.2019 - 19:36

Güncelleme : 22.08.2019 - 19:36

HMD Global bünyesindeki Nokia yepyeni modellerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bir süredir gündemde kendisine yer bulan Nokia 7.2, çeşitli kılıflar ve test sonuçlarıyla haberlere konuk olmuştu.

Modelin ilk canlı görseli ise Zeiss Group’un iletişim komitesi başkanı Joachim Kuss tarafından paylaşıldı. Kısa bir süre sonra her ne kadar tweet silinmiş olsa da modele ait görsel internet dünyasında çoktan yayıldı.

Sadece arka yüzünü görebildiğimiz görselde akıllı telefonun dairesel kamera formu dikkat çekiyor. ZEISS imzalı üç adet arka kameraya sahip olan akıllı telefonun ayrıca LED flaşı da yine dairesel kamera tasarımının içerisine konumlandırılmış.

Onların hemen altında parmak izi sensörü yer alırken bir klasik haline gelen “Nokia” logosu da yine arka yüzdeki yerini koruyor.

6,2 inç büyüklüğünde bir ekranla gelmesi beklenen modelde Snapdragon 710 işlemci ve 6 GB RAM yer alacak. 48 Megapiksel çözünürlüklü bir kameraya sahip olması beklenen akıllı telefonda ayrıca ultra geniş açı ve derinlik sensörleri bulunacak. 3.500 mAh bataryadan gücünü alan akıllı telefonun IFA 2019 kapsamında resmiyet kazanması bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın