Nokia 7.1 uygun fiyatıyla Avrupa’ya geliyor

HMD Global‘in geçtiğimiz ay tanıtmış olduğu Nokia 7.1 modelinin yenilenmiş versiyonları sonunda Avrupa’ya ayak basıyor. Android One projesinin bir parçası olarak piyasa sunulan Nokia’nın en yeni akıllı telefonun bildiğiniz üzere üç farklı RAM seçeneği ile birlikte tanıtılmıştı. Ancak, Avrupa pazarına 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızalı 7.1 modelini satışa sunan HMD Global, şimdi […]

 Nokia 7.1 uygun fiyatıyla Avrupa’ya geliyor

28.11.2018 - 21:54

Güncelleme : 28.11.2018 - 21:54

HMD Global‘in geçtiğimiz ay tanıtmış olduğu Nokia 7.1 modelinin yenilenmiş versiyonları sonunda Avrupa’ya ayak basıyor. Android One projesinin bir parçası olarak piyasa sunulan Nokia’nın en yeni akıllı telefonun bildiğiniz üzere üç farklı RAM seçeneği ile birlikte tanıtılmıştı. Ancak, Avrupa pazarına 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızalı 7.1 modelini satışa sunan HMD Global, şimdi ise yenilenmiş Nokia 7.1 modellerini kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlanıyor.
Hemen yukarıda belirtiğimiz gibi, şirket tarafından da yapılan resmi açıklama ile birlikte yenilenmiş Nokia 7.1 modellerinin Avrupa’da satışa sunulacağı müjdeledi. Yaşanılan gelişmeye göre, yenilenmiş Nokia 7.1 modeli 4 ve 6 GB RAM kapasitesi ile birlikte Avrupa pazarına ayak basacak. 330 Euro karşılığında satışa sunulacak olan yenilenmiş modeller, ilk etapta Çek Cumhuriyeti’nde ön siparişe açılmış durumda.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın