No Sorgulama Nedir?

Bu numara sorgulama, bir telefon numarasının kime ait olduğunu sorgulamak ya da bir kişinin telefon numarasının ne olduğunu sorgulamaktır.

 No Sorgulama Nedir?

06.06.2018 - 14:41

Güncelleme : 06.06.2018 - 14:41

Bu numara sorgulama, bir telefon numarasının kime ait olduğunu sorgulamak ya da bir kişinin telefon numarasının ne olduğunu sorgulamaktır. Birisi sizi arayıp kim olduğunu söylemediyse, nosorgulama.net’ten sorgulayıp kim olduğunu bulabilirsiniz. Ya da bir kişinin telefon numarasının ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız yine bu siteden sorgulatıp bulabilirsiniz.

Telefonda konuştuğunuz kişinin kim olduğunu bilmek güvenlik açısından önemli ve gerekli bir şeydir. Fakat telefon numarasını bu siteden sorgulamak için, sorgulayacağınız kişinin hangi telefon operatörünü kullandığını bilmeniz gereklidir. Bu operatör Avea, Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom’dur. Siteye girdiğinizde telefon operatörünü seçip numarayı yazarak konuştuğunuz kişinin kim olduğunu öğrenebilirsiniz.

No Sorgulama Güvenli Midir?

Numara sorgulamak, bilinmeyen numaralar için güvenli ve gerekli bir şeydir. Yani numaradan isim sorgulama kiminle konuştuğunuzu bilmeniz açısından size güven verir. Sizi arayan, tanımadığınız kişileri sorgulatıp güvende olup olmadığınızı öğrenebilir ve gönül rahatlığıyla konuşabilirsiniz. Çünkü bu bir dolandırıcı ya da hırsız olabilir. Ülkemizde maalesef dolandırıcılar ya da hırsızlar telefon kullanıyorlar.

http://www.nosorgulama.net/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın