Nitelikli Taşıma İşlemleri

Profesyonel çalışma ilke ve esasları ile hizmet veren taşıma şirketi, deneyimli ve konularında uzman çalışanları ile faaliyetlerini sürdürüyor. Beylikdüzü evden eve nakliyat yanında tüm Türkiye genelinde taşımacılık işlemlerini yürüten firma, özenli çalışması ile sektörüne de her anlamda öncülük ediyor. Sunulan Hizmetler Kurumsal yapısı ile dikkat çeken firma, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerini evden eve […]

 Nitelikli Taşıma İşlemleri

27.05.2020 - 7:20

Güncelleme : 27.05.2020 - 7:20

Profesyonel çalışma ilke ve esasları ile hizmet veren taşıma şirketi, deneyimli ve konularında uzman çalışanları ile faaliyetlerini sürdürüyor. Beylikdüzü evden eve nakliyat yanında tüm Türkiye genelinde taşımacılık işlemlerini yürüten firma, özenli çalışması ile sektörüne de her anlamda öncülük ediyor.

Sunulan Hizmetler

Kurumsal yapısı ile dikkat çeken firma, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerini evden eve nakliyat, yük nakliyesi, iş yeri – depo – ofis taşıma, parça eşya taşımacılığı konularında sürdürüyor.

Eşyaların sökülme ve taşınmaya hazırlanması öncesi, ücretsiz ekspertiz hizmetlerini veren firma, taşınma çalışmaları başlamadan gerekli olan tüm ihtiyaçları yerinde görerek tespit ediyor ve taşınma planını oluşturuyor.

Paketleme Çalışmaları

Beylikdüzü nakliyat konusunda en çok rağbet gören firma, eşyaları türlerine göre özel ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanarak, hassasiyetlerine göre taşımaya hazır hale getiriyor. Teknolojik gelişmeleri takip eden firma asansörlü nakliye gibi kolaylıklar ile hem son derece hızlı ve hem de aynı şekilde güvenilir taşıma hizmetlerini müşterilerine sunuyor.

Sigortalı ve Güvenilir Taşıma

Taşıma için özel hazırlanmış araç filosu ile hizmet veren firma, kapalı ve yalıtımı tam kasalarda eşyaları toz tarzı tüm dış etkenlerden koruyarak taşıyor. Hedef destinasyona ulaşıldığında ise, müşterilerinden gelen isteklere ve mekanın özelliklerine uygun şekilde eşyaların yerleştirilmesini yapan firma, gerekli eşyaların kurumlarını da gerçekleştirerek sigortalı taşıma işlemini sonlandırıyor.