Neymar’ın Real Madrid forması giymesi…

Dünyanın en iyi futbolcusu olarak bilinen Messi, eski takım arkadaşı Neymar hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Neymar’ın isminin Real Madrid ile anılmasına tepki gösteren yıldız oyuncu ‘’ Neymar’ın Real Madrid formasını giymesinin skandal olacağını iddia etti. Arjantinli yıldız Lionel Messi, eski takım arkadaşı Neymar hakkında yaptığı açıklamada Brezilyalı futbolcunun Real Madrid’e transfer olmaması gerektiğini savundu. Messi […]

 Neymar’ın Real Madrid forması giymesi…

18.05.2018 - 19:49

Güncelleme : 18.05.2018 - 19:49

Dünyanın en iyi futbolcusu olarak bilinen Messi, eski takım arkadaşı Neymar hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Neymar’ın isminin Real Madrid ile anılmasına tepki gösteren yıldız oyuncu ‘’ Neymar’ın Real Madrid formasını giymesinin skandal olacağını iddia etti.

Arjantinli yıldız Lionel Messi, eski takım arkadaşı Neymar hakkında yaptığı açıklamada Brezilyalı futbolcunun Real Madrid’e transfer olmaması gerektiğini savundu. Messi aynı zamanda Barcelona’dan ayrılmayı düşünmediği ifadelerine dahil etti. Yıldız oyuncu Barcelona’nın dünyanın en iyi takımı olduğu ifade etti. Grbets sitesi sizlere sunmuş olduğu imkanlar ile bahis piyasasında fark yaratmaya devam ediyor. Grbets giriş ile kısa süre içinde yüksek miktarda kazanç elde edebilirsiniz.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın