New York Metrosuna Gelen Yolculara Cadılar Bayramı Süprizi Yapıldı

New York'ta Union Square metro istasyonunda yapılan Cadılar Bayramı etkinliğinde polis memurları ve metro çalışanları, korkunç karakterlere büründü. İstasyonda kurulan korku tünelinde, yolcular eğlenceli anlar yaşadı.

 New York Metrosuna Gelen Yolculara Cadılar Bayramı Süprizi Yapıldı

19.10.2018 - 16:44

Güncelleme : 19.10.2018 - 16:44

New York’ta Union Square metro istasyonunda yapılan Cadılar Bayramı etkinliğinde polis memurları ve metro çalışanları, korkunç karakterlere büründü. İstasyonda kurulan korku tünelinde, yolcular eğlenceli anlar yaşadı.

New York’ta Union Square metro istasyonunda düzenlenen Cadılar Bayramı etkinliğinde polis memurları ve metro çalışanları “korkunç” karakterlere büründü, istasyonun bir bölümü ise “korku tüneline” dönüştürüldü.

‘LANETLİ METRO’

New York Polis Birimi (NYPD) ile kentteki metro ve otobüslerin işletmecisi Metropolitan Transportation Authority (MTA) yaklaşan Cadılar Bayramı dolayısıyla Union Square istasyonunda “Lanetli Metro” adlı bir etkinlik düzenledi.

YOLCULAR EĞLENCELİ ANLAR YAŞADI

Etkinlik kapsamında polisler ve metro çalışanları, giydikleri farklı kostüm ve yaptıkları plastik makyajlarla “korkunç” karakterlere büründü. Ayrıca istasyonda kurulan korku tünelinde, yolcular eğlenceli anlar yaşadı.

ÇOCUKLAR GÖZYAŞINA BOĞULDU

Yetişkinler bol bol fotoğraf çekip çığlıklar atarken, bazı yolcular da şaşkınlıklarını gizleyemedi. Etkinliği ilgiyle karşılayan çocuklardan bazıları ise korkuya yenik düşüp gözyaşına boğuldu. Korkan çocukları sakinleştiren metro görevlileri ve polisler, onlarla yüz boyama etkinliği de yaptı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın