Netflix’ten büyük adım!

Netflix, Apple’ın TV+ hamlesine sessiz kalmadı. Popüler oyun tasarımcılarının bazılarını işe almaya başladı. Konu ile ilgili detaylar haberimizde! Bu hafta Apple, bir çok abonelik sistemini duyurduğu bir konferans düzenlemişti. Konferansta en çok dikkat çeken hamle ise Apple Arcade ve Apple TV+ olmuştu. Yabancı bazı basın kanalları bu hamle için “Netflix katili” açıklaması yapmışlardı. Turkcell Direktörü: […]

 Netflix’ten büyük adım!

28.03.2019 - 10:54

Güncelleme : 28.03.2019 - 10:54

Netflix, Apple’ın TV+ hamlesine sessiz kalmadı. Popüler oyun tasarımcılarının bazılarını işe almaya başladı. Konu ile ilgili detaylar haberimizde!


Bu hafta Apple, bir çok abonelik sistemini duyurduğu bir konferans düzenlemişti. Konferansta en çok dikkat çeken hamle ise Apple Arcade ve Apple TV+ olmuştu. Yabancı bazı basın kanalları bu hamle için “Netflix katili” açıklaması yapmışlardı.

Turkcell Direktörü: TV+ hizmetinin isim hakkı bizde! Turkcell Direktörü: TV+ hizmetinin isim hakkı bizde!
Apple’ın dün düzenlediği konferansta tanıttığı Apple TV+ ülkemizde soruna yol açabilir. Dijital Medya ve Eğlence Direktörü Barış Zavaroğlu konu ile ilgili açıklamalar yaptı. İşte TV+ açıklamaları…

Fakat Netflix, tüm bu olanlara sessiz kalmadı ve karşı hamle yaparak bazı popüler video oyunu tasarımcılarını işe almaya başladı. Bu aynı zamanda Google‘ın Stadia hizmetine rakip olabileceği anlamına da gelebilir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın