Naifoğlu Holdingden Class Hareket

Dünya ekonomisinin zorlandığı Korona virüs döneminde Naifoğlu Holding önemli bir gelişmeyi vatandaşlara duyurdu. Naifoğlu Holdingin sahibi olduğu Class firma akaryakıt istasyonlarını artıracağını duyurarak heyecanlandırdı. Bu dönemde birçok işletme küçültme politikası uygularken Naifoğlu Holding büyüme kararı aldı. Bu karar ile binlerce kişi iş sahibi olacak. İşsizliğin arttığı bu dalgın döneminde yapılan bu açıklama ekonomik olarak umutları […]

 Naifoğlu Holdingden Class Hareket

01.02.2021 - 8:10

Güncelleme : 01.02.2021 - 8:10

Dünya ekonomisinin zorlandığı Korona virüs döneminde Naifoğlu Holding önemli bir gelişmeyi vatandaşlara duyurdu. Naifoğlu Holdingin sahibi olduğu Class firma akaryakıt istasyonlarını artıracağını duyurarak heyecanlandırdı. Bu dönemde birçok işletme küçültme politikası uygularken Naifoğlu Holding büyüme kararı aldı. Bu karar ile binlerce kişi iş sahibi olacak. İşsizliğin arttığı bu dalgın döneminde yapılan bu açıklama ekonomik olarak umutları arttırdı.

 İşsiz kalan vatandaşlar Class akaryakıt Naifoğlu Holdingistasyonlarının teker teker açılmasıyla iş sahibi olacaklar. Şu ana kadar 50’ye yaklaşan akaryakıt istasyonları sayısının 250’ye çıkarılması hedeflenmektedir. Açıklama yapıldığı andan itibaren ülke ekonomisi için umut verici olduğu belirtildi. Ülke ekonomisi için önemli bir açıklama olarak gösterilen holdingin açıklaması heyecanlandırdı.

Türkiye’de %100 Yerli Sermaye

Türkiye’nin yerli holdingi olan Naifoğlu Holding tamamen %100 yerli üretimle faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Yerli üretim ülke ekonomisi için önemli gelişmeler arasında yer almaktadır. Dışarıya bağlı olmadan kendi yerli sermaye ile oluşturulan işletmeler fiyat bakımından da ayrıcalıklar sunmaktadır. Naifoğlu Holding bayilik hizmeti de vermektedir.

 İş yeri sahibi olmak isteyen birçok kişi bayilik alarak kendi işlerinin patronu olmaktadır. Bunun yanı sıra açılan şubelere personel ihtiyacı içinde binlerce kişi işe alınarak işsizlik oranı düşürülmektedir. İşsizlik oranın düşmesi, istihdam sağlanması ve yerli sermaye olmasından dolayı Class firma önemini her geçen gün arttırmaktadır. Umut vadeden holdingler arasında yer alan holding Türkiye’nin yanında olduğunu her açıklamasında altını çizdi.