Mutfak Eyvelerinde Kalitenin Adresi

Özellikle ev hanımları için mutfaklar vazgeçilmez alanlardan biridir. Bu sebeple malzemelerin seçilmesi hususu dikkat edilmesi gereken birinci kuraldır. Mutfak eyveleri de bu malzemeler arasında sayılabilir. Sizin için mutfağınızı yepyeni bir tasarıma kavuşturacak olan mutfak evye modelleri Teka kalitesinin eşsiz güzelliği ile hizmetinize sunulmaktadır. En Güzel Tasarımlar Teka Mutfak Aletleri olarak firmamız sizin için tasarlayacağı eyve […]

 Mutfak Eyvelerinde Kalitenin Adresi

22.10.2018 - 17:48

Güncelleme : 22.10.2018 - 17:48

Özellikle ev hanımları için mutfaklar vazgeçilmez alanlardan biridir. Bu sebeple malzemelerin seçilmesi hususu dikkat edilmesi gereken birinci kuraldır. Mutfak eyveleri de bu malzemeler arasında sayılabilir. Sizin için mutfağınızı yepyeni bir tasarıma kavuşturacak olan mutfak evye modelleri Teka kalitesinin eşsiz güzelliği ile hizmetinize sunulmaktadır.

En Güzel Tasarımlar

Teka Mutfak Aletleri olarak firmamız sizin için tasarlayacağı eyve modelini sizinle iş birliği yaparak kalite standartları ölçüsünde tasarlamaktadır. Evinizin ve mutfağınızın genişliği, alanınızı ne kadar sıklıkla kullandığınız, evdeki nüfus sayısı bizim için tasarım konusunda sayılabilecek ölçütler arasındadır. Eyvenin rengi ve kullanılacak malzeme ise sizin tasarım gücünüze kalmaktadır. Bu ölçüde sizinle işbirliği içinde çalışıyor ve gerekli malzemeleri temin ediyoruz.

GranitEyve Modelleri

Eyve modelinin seçimi konusunda birkaç nokta üzerinde durulmalıdır. Evyeyi kendi zevkinize göre isteyip mutfağınıza monte ettirdiğiniz takdirde mutfakla uyum sağlayamayan, işinize yaramayan ya da alanı daraltan bu model size daha fazla masraf yaptıracaktır. Bu sebeple mutfağınızın alanı, evdeki kişi sayısı ve mutfağınızın hangi kısımlarını ne ölçüde kullandığınız bizim için önemlidir. Granit, paslanmaz çelik, mermer, kuvarz, çinko seramik eyve için kullandığımız ve sıklıkla tercih edilen malzemelerden birkaçıdır. Bu malzemeler arasında granit evye ve paslanmaz çelik eyve modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Tercih edilme sebebi ise daha kullanışlı ve dayanıklı olmasından kaynaklıdır. Mutfağının daha şık, göz alıcı ve uyumlu olmasını isteyen müşteriler genellikle siyah evye modelinde siyahın asaletinden faydalanmaktadır.

Aynı anda birden fazla işi yapmak zorunda iseniz iki gözlü eyve modeli tam size göre. Geniş olarak tasarladığımız bu model ile bir gözü dolu olan lavaboda ikinci gözü kullanarak sebzeleri ve meyveleri yıkayabilirsiniz. Kullanım kolaylığı sağlayan bu model sıklıkla tercih edilirken tek gözlü eyveler ise daha büyük malzemeleri yıkama konusunda kolaylık sağlamaktadır.

Kaynak : https://teka.com/tr-tr/mutfak/evyeler

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın