Müge Anlı’da inanılmaz itiraflar

Emlak zengini Asım Bayram cinayeti inanılmaz bir itirafla magazin gündemine bomba gibi düştü. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Asım Bayram’ı öldürdüğü söylenen Murat Güneş’in 12 milyon dolara ünlü bir kişi için cinayet işlediğini itiraf ettiği iddiası verildi. Bu kişinin Gülben Ergen olduğu söylenirken ünlü sanatçı instagramından açıklama yaptı. 82 yaşındaki Asım Bayram’ın katil zanlılarından […]

 Müge Anlı’da inanılmaz itiraflar

18.03.2019 - 11:01

Güncelleme : 18.03.2019 - 11:01

Emlak zengini Asım Bayram cinayeti inanılmaz bir itirafla magazin gündemine bomba gibi düştü. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Asım Bayram’ı öldürdüğü söylenen Murat Güneş’in 12 milyon dolara ünlü bir kişi için cinayet işlediğini itiraf ettiği iddiası verildi. Bu kişinin Gülben Ergen olduğu söylenirken ünlü sanatçı instagramından açıklama yaptı.
82 yaşındaki Asım Bayram’ın katil zanlılarından Murat Güneş’in emniyet yetkililerine bir önceki işlediği cinayet hakkında verdiği bilgiler stüdyodaki ve ekran başındakileri şok etti.


12 MİLYON DOLARA TETİKÇİ: Murat Güneş, bir önceki işlediği cinayeti ünlü bir ismin azmettirdiğini ve 12 milyon dolara kiralık katil olarak görev aldığını anlattı.


Bu iddialar üzerine gözler Gülben Ergen’e çevrilmiş ve bu çok ünlü ismin Gülben Ergen olduğunu iddia edilmişti. Peki ama neden akıllara Gülben Ergen geldi? 31 yıl önce 1991 yılında neler olmuştu? Gelin o dönem çıkan gazete haberlerinden olayları bir bir hatırlayalım..


GÜLBEN ERGEN’İN ABİSİ VURULUYOR: 1988 yılında Gülben Ergen’in ağabeyi Rıfat Ergen, Gürinan Bayramoğlu tarafından vurularak öldürülüyor, daha sonra Gürinan Bayramoğlu 1991 affından yaralanıp hapisten çıkıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın