Moto Z2 Play Türkiye’ de yerini alıyor

Moto Z2 Play Türkiye' de satış fiyatı belli oldu. Moto Z Play'nin arkasından gelen yeni modeli Moto Z2 Play farklı donanımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

 Moto Z2 Play Türkiye’ de yerini alıyor

19.09.2017 - 14:58

Güncelleme : 19.09.2017 - 14:58

Motorola Moto Z2 Play ilk bakıldığında geçtiğimiz sene içersinde çıkarılan Moto Z Play modelinin tasarımına benzetsekte yakından incelenince Moto Z2 Play’in daha ince, hafif ve zarif bir telefon olduğu anlaşılıyor.

Moto Z2 Play Türkiye’de haziran ayı’nın başlarında tanıtılmaya başlandı ve Eylül ayı’nın sonunda satışa sunulacak. Ülkemizde Moto Z2 Play satış fiyatı 2299 tl olucak. Motorola Moto Z2 Play’in lansmanı yapılan Cihaz suya dayanıklı olması ve batarya ömrünün uzun olması sebebiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. 3490 mAh kapasitesinde bataryaya sahip olan cihaz yaklaşık 20 dakika içersinde yüzde elli oranında şarj olma özelliğine sahiptir. Turbo Power pack özelliği sayesinde cihazın şarj ömrü extra bir gün daha kullanıcılara avantaj sağlıyor.

Moto Game Pad sayesinde taşınabilir oyun konsoluna dönüştürmekte mümkün. Ayrıca dört düğmesi bulunan ve çift kontrol paneli bulunan  Game Pad’de 1035 mAh kapasiteli dahili pilde yer alıyor.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın