Mobile telefonlarda taksit fırsatı başladı!

Kampanyadan yararlanan kullanıcılar Google’ın Android Go işletim sistemiyle çalışan GM 8 Go’ya 100 TL‘lik taksitlerle sahip olabilecek. Selfie severler için üretilen, ‘Google Fotoğraflar’ uygulaması ile ücretsiz ve sınırsız olarak depolama alanı sunan GM 8 Android One’ı tercih edenler ise akıllı telefona yine 11 taksit fırsatı ile 140 TL‘lik taksitlerle ulaşabilecek. General Mobile’ın en yeni telefonu […]

 Mobile telefonlarda taksit fırsatı başladı!

10.12.2018 - 17:44

Güncelleme : 10.12.2018 - 17:44

Kampanyadan yararlanan kullanıcılar Google’ın Android Go işletim sistemiyle çalışan GM 8 Go’ya 100 TL‘lik taksitlerle sahip olabilecek. Selfie severler için üretilen, ‘Google Fotoğraflar’ uygulaması ile ücretsiz ve sınırsız olarak depolama alanı sunan GM 8 Android One’ı tercih edenler ise akıllı telefona yine 11 taksit fırsatı ile 140 TL‘lik taksitlerle ulaşabilecek.

General Mobile’ın en yeni telefonu olan GM 9 Pro’ya sahip olmak isteyen kullanıcılar ise 11 ay üzerinden 299 TL‘lik taksit imkanı ile akıllı telefona ulaşabilecekler.

Kullanıcılar General Mobile ürünlerini fimanın internet mağazasından veya yetkili satış noktalarından taksit avantajıyla satın alabilecekler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın