Mobil Kontör Yükleme

Mobilyükle, Türkiye’nin ilk kredi kartı ile yükleme yapan firmasıdır. Güvenilir bir şekilde kontör yükleme hizmeti sunmaya devam etmektedir. Telefonlarınıza kontör yüklemesi yaparken ister bireysel olarak isterseniz kurumsal, üye olarak veya üye olmadan kontör yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden farklı pek çok hizmet güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sunulan hizmetler arasında internet paketi,  ıtunes şifre,  nar paketi, data […]

 Mobil Kontör Yükleme

22.07.2019 - 19:38

Güncelleme : 22.07.2019 - 19:38

Mobilyükle, Türkiye’nin ilk kredi kartı ile yükleme yapan firmasıdır. Güvenilir bir şekilde kontör yükleme hizmeti sunmaya devam etmektedir. Telefonlarınıza kontör yüklemesi yaparken ister bireysel olarak isterseniz kurumsal, üye olarak veya üye olmadan kontör yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden farklı pek çok hizmet güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sunulan hizmetler arasında internet paketi,  ıtunes şifre,  nar paketi, data paketi, ses paketleri, , tl yüklemesi, sms paketleri ve uluslararası konuşma paketleri de dahil olmak üzere birbirinden farklı pek çok işlem sunmaktadır. Sizlere ihtiyacınız olan mobil yükleme imkanı kolayca ulaştırılmaktadır.

Kaliteli Mobil Yükleme Hizmeti

Tl yükle ve kontör yüklehizmetleri faydalanmak isteyenler için geniş imkanlar sunmaktadır. Dilerseniz üye olarak dilerseniz üye olmadan bu hizmetlerden kolayca faydalanabilirsiniz. Mevcut işletmenizin gelirine gelir katarak veya bu işlemleri kurumsal olarak gerçekleştirerek de sizlere bir ek gelir kapısı açılmaktadır. Kurumsal bayilikler oluşturabilmek için kurumsal bayilik oluştur butonlarına tıklayarak firma hakkında sizlere lazım olan bilgileri edinebilirsiniz. ATM’lerde zaman kaybetmeden ödeme imkanı sunan 3D secure hizmetleri ile zaman kaybını önleme imkanını elde edebiliyorsunuz.

Tüm Operatörler İçin Kontör Yükleme Merkezi

7/24 sunulan müşteri hizmetleri sayesinde tüm operatörlere kontör yükleme işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Email, telefon veya internet üzerinden talep ettiğiniz hizmetlere kısa sürede dönüş gerçekleştirilmektedir. Avea kontör için 12, 20, 25, 30, 50 ve bal paketi olarak kontör yüklemesi gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Avea için ayrıca ses, sms ve internet satışları da hizmete açılmıştır. Vodafone için kredi kartı ile 12, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 50 paketleri ses, sms ve internet paketi olarak yükletilmektedir. Türk kontör ile nar paketi, internet ve tv paketleri ile kontör yüklemelerine imkan sunulmaktadır. Mobilyükle.com ile anında kontör yüklemeleriniz başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İnternet ve iletişim ortamlarında hizmet sunmaya 2007 yılında başlayan firma bu ağını genişleterek geniş bir yelpazede kontör yükleme hizmeti sunmaya devam etmektedir. Zaman ve güç kaybına uğramadan kolayca sunulan kredi kartı kontör yükleme işlemleri güvenle gerçekleştirilmektedir.

Kaynak: https://www.mobilyukle.com.tr/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın