MIUI 11 ekran görüntüleri

Yeni arayüz ile birlikte tasarımda ciddi değişikliklerin olduğu görülüyor. Ortaya çıkan birçok ekran görüntüsünde ayarlar menüsündeki ikonlarda da radikal bir tasarım değişikliğine gidilmiş. Ayrıca kullanıcı deneyiminin de daha çok iyileştirildiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Arama çubuğu gibi unsurlar, insanların aradıkları şeylere daha kolay ulaşabilmelerine imkan sunacak. Daha çok beyaz renklere hakim olan arayüz, “Always On Display” gibi […]

 MIUI 11 ekran görüntüleri

10.09.2019 - 20:20

Güncelleme : 10.09.2019 - 20:20

Yeni arayüz ile birlikte tasarımda ciddi değişikliklerin olduğu görülüyor. Ortaya çıkan birçok ekran görüntüsünde ayarlar menüsündeki ikonlarda da radikal bir tasarım değişikliğine gidilmiş. Ayrıca kullanıcı deneyiminin de daha çok iyileştirildiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Arama çubuğu gibi unsurlar, insanların aradıkları şeylere daha kolay ulaşabilmelerine imkan sunacak.

Daha çok beyaz renklere hakim olan arayüz, “Always On Display” gibi yenilikçi özellikleri de bünyesinde barındıracak. Always On Display özelliği, bulunduğunuz yerdeki ışığın durumuna göre farklı yazı tipleri ve renklerle de daha iyi bir deneyim yaşatacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın