Mi 10 ve Mi 10 Pro telefonlarının özellikleri ve fiyatı, neredeyse eksiksiz bir biçimde internete sızdı

Şubat ayında Barcelona’da gerçekleştirilecek MWC 2020’de tanıtılacak en önemli telefonlardan birinin Xiaomi Mi 10 olması bekleniyor ve kısa bir süre önce hem bu telefonun hem de büyük kardeşi Xiaomi Mi 10 Pro’nun temel özellikleri internete sızdı. “Geleceğin telefonu” ertelendi Çin sosyal medya platformu Weibo üzerinde bir kullanıcı aracılığı ile sızan bilgiler, hem Xiaomi Mi 10 […]

 Mi 10 ve Mi 10 Pro telefonlarının özellikleri ve fiyatı, neredeyse eksiksiz bir biçimde internete sızdı

07.01.2020 - 13:25

Güncelleme : 07.01.2020 - 13:25

Şubat ayında Barcelona’da gerçekleştirilecek MWC 2020’de tanıtılacak en önemli telefonlardan birinin Xiaomi Mi 10 olması bekleniyor ve kısa bir süre önce hem bu telefonun hem de büyük kardeşi Xiaomi Mi 10 Pro’nun temel özellikleri internete sızdı.

“Geleceğin telefonu” ertelendi
Çin sosyal medya platformu Weibo üzerinde bir kullanıcı aracılığı ile sızan bilgiler, hem Xiaomi Mi 10 hem de Mi 10 Pro için depolama seçenekleri ve hatta fiyatlar da dahil olmak üzere tam özellik listesini ortaya çıkartıyor. Kullanıcının bu bilgilere nasıl ulaştığı belli değil ama Xiaomi ve diğer telefon firmaları hakkında yaptığı yayınlar ile geçerli bir geçmişi var. Ancak bu özellikler bize telefonların donanımı hakkında bilgi verseler de tasarım hakkında pek bir bilgi bulunmuyor. Yine de Xiaomi’nin Mi telefonlarının genellikle “standart” Android cihazlara benzer bir görünüme sahip olduğu düşünülürse bu alanda büyük bir değişim beklenmiyor.

Eğer özellikler doğru ise, her iki Xiaomi Mi 10 cihazı, 90Hz yenilenme oranına sahip olan 6.5 inçlik OLED ekranlar ile gelecek.