MHP Lideri Erdoğan’ın Davetini Kabul Etti!

15 Temmuz darbe girişiminin ardından siyasiler arasında başlayan iyi ilişkiler devam ediyor. Darbe girişiminin ardından bütün siyasilerin ortak tavır sergileyerek darbeye karşı beraber mücadele etmeleri ve başlayan ikili görüşmeler artarak devam ediyor. İlk olarak Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen muhalefet liderleri topluma birleştirici ve olumlu mesajlar vermişti. Bu görüşmenin ardından CHP’nin İstanbul’da […]

 MHP Lideri Erdoğan’ın Davetini Kabul Etti!

04.08.2016 - 13:56

Güncelleme : 04.08.2016 - 13:56

15 Temmuz darbe girişiminin ardından siyasiler arasında başlayan iyi ilişkiler devam ediyor.

Darbe girişiminin ardından bütün siyasilerin ortak tavır sergileyerek darbeye karşı beraber mücadele etmeleri ve başlayan ikili görüşmeler artarak devam ediyor. İlk olarak Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen muhalefet liderleri topluma birleştirici ve olumlu mesajlar vermişti. Bu görüşmenin ardından CHP’nin İstanbul’da düzenlediği darbeye hayır mitingine AK Parti’yi davet etmesi ve AK Parti’nin de bu davete olumlu yanıt vererek katılacağını bildirmesi toplumun birleşmesine olumlu yönde katkı sağlamıştı.

Son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan Yenikapı’da düzenlenecek olan mitinge MHP Lideri Devlet Bahçeli‘yi davet ettiğini açıklamıştı. Bahçeli resmi Twitter hesabından verdiği cevapta 7 Ağustos tarihindeki mitinge katılacağını bildirdi. Bahçeli’nin Twitter’dan yaptığı bu açıklamalar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmi Twitter hesabından da re-tweet edildi.

Toplum nezdinde iyi ve ayrıştırıcı olmayan mesajlar vermeye devam eden siyasiler ve halk da bu olumlu havanın bozulmamasını, uyum içinde siyasetin yapılarak, refah ve mutlu bir yaşama hakkı istediklerini belirttiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın