Metin2 nedir nasıl oynanır?

Metin2 oyunu online olarak oynanan ve bir döneme damgasını vuran strateji oyunudur. Oyun genellikle geçmiş yıllara dayanmaktadır. Onun içerisinde 3 tane imparatorluk bulunmaktadır. Bu üç imparatorluk arasında yaşayan bireyler burada oyunu kazanmak için birtakım efsanevi süreçlerden geçerler. Oyun oynayabilmek için oyunu bilgisayara ücretsiz şekilde yüklemek gerekir. Oyunu bilgisayara indirdikten sonra bireyler oyunu sitesine üye olarak […]

 Metin2 nedir nasıl oynanır?

22.09.2021 - 9:41

Güncelleme : 22.09.2021 - 9:41

Metin2 oyunu online olarak oynanan ve bir döneme damgasını vuran strateji oyunudur. Oyun genellikle geçmiş yıllara dayanmaktadır. Onun içerisinde 3 tane imparatorluk bulunmaktadır. Bu üç imparatorluk arasında yaşayan bireyler burada oyunu kazanmak için birtakım efsanevi süreçlerden geçerler. Oyun oynayabilmek için oyunu bilgisayara ücretsiz şekilde yüklemek gerekir. Oyunu bilgisayara indirdikten sonra bireyler oyunu sitesine üye olarak oyun oynamaya başlayabilir. Mezuhost en kaliteli Metin2 sunucuları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Metin2 sunucu hizmeti müşterilere kesintisiz ve en hızlı oyun deneyimini yaşatmak için kurgulanmıştır. Oyun Türkçe olmak üzere dünyada birçok dil seçeneğine sahiptir.

Metin2 oyunu efsanevi bir aksiyon oyunudur

Metin2 oyunu içerisinde ejderhaların karanlık şeytanların ve efsanevi aksiyonların bulunduğu bir oyundur. Bu oyunu kazanmak ve başarı sağlamak için düellolarda ve savaş sanatında usta olmak gerekir. Özellikle gençlerin yoğun olarak oynadığı Metin2 oyununda Mezuhost kaliteli altyapısı ile Metin2 bilişim alanında sonucu faaliyeti verir. Metin2 oyunu oynamadan önce oyuncuların bir Krallık seçmesi gerekir. Bu krallıklar seçiminin neticesinde oyuna giriş yapılarak 5 ana karakterden biri daha seçilir. Bireyler hangi karakterde oyunu oynayacağına karar vererek oyuna başlarlar. Oyundaki karakterler arasında savaşçı ninja şaman sura ve lycan bulunmaktadır. Oyun level sistemi üzerine kurulmuş bir oyundur. Oyun içinde yer alan canavarları öldürerek level atlamak mümkündür. Elbette level yükseldikçe oyundaki zorlukta artış gösterecektir.