Metal Asma Tavan Modelleri Ve Kullanım Alanları

Metal asma tavan modellerinin çok tercih edilme nedenleri arasında tavana bakıldığında bir derinlik, ferahlık ve rahatlık hissi uyandırmasıdır. Her yükseklikteki tavana arzu edilen derinlikte uygulanabilmesi açısından diğer tavan modellerinden ayrılır. Birçok farklı alanda kullanılabilir ve oldukça fazla modele sahiptir. Metal asma tavan modellerinin çok tercih edilme nedenleri arasında tavana bakıldığında bir derinlik, ferahlık ve rahatlık […]

 Metal Asma Tavan Modelleri Ve Kullanım Alanları

17.06.2019 - 13:58

Güncelleme : 17.06.2019 - 13:58

Metal asma tavan modellerinin çok tercih edilme nedenleri arasında tavana bakıldığında bir derinlik, ferahlık ve rahatlık hissi uyandırmasıdır.

Her yükseklikteki tavana arzu edilen derinlikte uygulanabilmesi açısından diğer tavan modellerinden ayrılır. Birçok farklı alanda kullanılabilir ve oldukça fazla modele sahiptir.

Metal asma tavan modellerinin çok tercih edilme nedenleri arasında tavana bakıldığında bir derinlik, ferahlık ve rahatlık hissi uyandırmasıdır.

Metal asma tavan modelleri mekanlarda yarattığı derinlik hissi nedeniyle diğer tavan modellerine göre daha çok tercih edilmektedir. Alışveriş merkezleri gibi çok yüksek tavanlarda, istenilen derinliklerde montaj edilebilen tek tavan modelidir.

Bu tavan modelinin doğru uygulanabilmesi çok önemlidir. Konusunun uzmanı, deneyimli bir ekip ile çalışmakta yarar bulunmaktadır. Tam da bu noktada firmamız deneyimlerini ve uzmanlığını sizler ile paylaşmaktadır. Deneyim sahibi ekibimiz arzu ettiğiniz tavan modeli ile sizi kolaylıkla buluşturacaktır.

Kullanım Alanları

Alışveriş merkezlerinde, havaalanlarında, ofislerde, metrolarda, yüzme havuzlarında, bankalarda otellerde, hastanelerde, sinema salonlarında, davet-balo salonlarında, üniversitelerde, konferans salonlarında ve restoranlarda metal asma tavan sıklıkla tercih edilir.

Çeşitli Modeller

Lay-in Tavan Modeli: Sarkmalı ve yarı görünür taşıyıcılı tavan modeli

Lay-on Tavan Modeli: Oturmalı ve görünür taşıyıcılı tavan modeli

Hook-on Tavan Modeli: Gizli taşıyıcılı model

Clip-in Tavan Modeli: Gizli profil sistemi olan modeli

Mesh Asma Tavan Modeli: Sistemleri genişletilmiş olan metal model

Petek Asma Tavan Modeli,

Baffle Asma Tavan Modeli

olarak bir çok model çeşitliliği bulunmaktadır.

Tüm bu modelleri yılların verdiği deneyime sahip Yef Yapı ekibim sizler için başarılı bir şekilde uygulayabilmektedir.

Bu asma tavanları tüm özellikleri ile incelemek için linki ziyaret edebilirsiniz: https://yefyapi.com.tr/cozumler/asma-tavan/metal-asma-tavan/ Ayrıca zemin kaplama ve bölme duvar çeşitleri için de yefyapi.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın