Messi Mi Ronaldo Mu?

Dünyanın iki yeni yıldızı. Bir tarafta Real Madridli Christiano Ronaldo diğer tarafta Barcelonalı yıldız Lionel Messi. Her ikisi de her yıl sırasıyla altın krampon ödülünü ve yılın futbolcusu ödülünü birbirinden alıyor.

 Messi Mi Ronaldo Mu?

06.02.2018 - 13:53

Güncelleme : 06.02.2018 - 13:53

Dünyanın iki yeni yıldızı. Bir tarafta Real Madridli Christiano Ronaldo diğer tarafta Barcelonalı yıldız Lionel Messi. Her ikisi de her yıl sırasıyla altın krampon ödülünü ve yılın futbolcusu ödülünü birbirinden alıyor. Bu nedenle adeta futbol dünyası siyah ile beyaz gibi ikiye ayrılmış durumda. Dünyanın bir kısmı Messi derken bir kısmı Ronaldo diyerek bir türlü hemfikir olunamıyor. Bu durum da her iki yıldızın aralarındaki rekabetin 2018 yılında da devam edeceğinin açık açık sinyallerini veriyor. Dobrabet bonuslarını inceleyiniz.

Bu yılda da yine birbiriyle kıyasıya yarışan ve hem ligde attıkları gol sayıları hem de oyun performansları bakımından tamamen birbiriyle yarışmak için yaratılmış olan bu düellonun iki cesur kovboyu bu yıl içerisinde de yine gol düellolarına kaldıkları yerden devam ederek seyircileri yine kıyasıya ezeli rekabet içerisine sokmaya devam ediyor. Biri sol ayağını çok iyi şekilde kullanırken diğeri ise sağ ayağının içiyle akıl dolu bir vuruşla topu adrese teslim ediyor. Bu yönüyle her iki futbolcu futbol dünyasının gizemli iki futbol cambazı olmaya devam ediyor.

Dobarabet sitesini buraya tıklayarak ziyaret ediniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın