Mersin’de Evden Eve Taşımacılık Sektörünün Öncüsü

Çağın gereksinimlerinin farkında olarak hizmetlerine başlayan Doğanay Mersin evden eve nakliye firmamız, 28 yıldır bu sektörün içinde başarılı bir şekilde yer alarak güvenilirliğini ve hizmetlerinin kalitesini ispatlamıştır.

 Mersin’de Evden Eve Taşımacılık Sektörünün Öncüsü

06.02.2018 - 17:29

Güncelleme : 06.02.2018 - 17:29

Çağın gereksinimlerinin farkında olarak hizmetlerine başlayan Doğanay Mersin evden eve nakliye firmamız, 28 yıldır bu sektörün içinde başarılı bir şekilde yer alarak güvenilirliğini ve hizmetlerinin kalitesini ispatlamıştır. Mersin’de ofis ve ev taşımacılığı alanında başarılı hizmetler veren firmamız, sigortalı taşımacılık hizmetleriyle ön plandadır.

 

Eşyalarınızın miktarı ne olursa olsun sigortalama işlemi yapan Mersin evden eve taşımacılık firmamız, bu sayede % 100 garantili hizmetler sunmaktadır. Sahip olduğu vizyonu ile kesintisiz hizmetlerini sürdüren firmamız, sektörün gerekliliklerinin farkında olarak hizmetlerini geliştirmektedir.

 

Teknolojik gelişmeleri daima yakından takip ederek diz değerli müşterilerimizin taşıma ihtiyaçlarını teknolojik ekipmanlar ve profesyonel hizmetlerimiz ile sağlıyoruz. Bu sayede Mersin evden eve nakliyat konusunda sektörün öncüsü konumuna gelmeyi başarmış bulunmaktayız. Bizler ile 7/24 iletişime geçebilir ve taşımacılık konusunda bilgi alabilirsiniz.

 

Firmamız tarafından sunulmakta olan Mersin asansör kiralama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Mersin’de 25.kata kadar hizmet veren asansörlerimiz ile eşyalarınızın herhangi bir zarar almadan taşınmasını sağlayarak sizlere zaman konusunda da avantaj sunuyoruz. Firmamız hizmetleri için bizlere iletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın