Merih Demiral’ın Yükselişi

Juventus takımında forma giyen ve bu sezon anlaşması biten Merih Demirel için Milan’ın da teklif verdiği biliniyordu. Bu durumun ortaya çıkması sonucunda takımı Juventus henüz oyuncu ile yollarını ayırmaya karar vermediğini dile getirirken 18 milyon Euro ile transferini gerçekleştirdiği oyuncunun sözleşmesini uzatmaya karar verdi. Hazırlık maçlarında görev alan oyuncunun henüz 21 yaşında olması ve en […]

 Merih Demiral’ın Yükselişi

27.07.2019 - 22:34

Güncelleme : 27.07.2019 - 22:34

Juventus takımında forma giyen ve bu sezon anlaşması biten Merih Demirel için Milan’ın da teklif verdiği biliniyordu. Bu durumun ortaya çıkması sonucunda takımı Juventus henüz oyuncu ile yollarını ayırmaya karar vermediğini dile getirirken 18 milyon Euro ile transferini gerçekleştirdiği oyuncunun sözleşmesini uzatmaya karar verdi. Hazırlık maçlarında görev alan oyuncunun henüz 21 yaşında olması ve en iyi takımlardan bir tanesinde görev alması piyasa değerinin 2 sene içinde oldukça yüksek rakamlara geleceği yönünde yorumlandı. Hatta bu rakamın 70 milyon euro sınırına yaklaşacağını düşünen kişilerin olduğu da biliniyor.

Sarri

Juventus teknik direktörü Sarri tarafından önce hazırlık maçlarında oynatılan oyuncunun bu sezon da yine başarılı teknik adamın kararı ile forma giymeye devam etmesi bekleniyor. Çünkü oyuncunun performansının beklenenin üzerinde gerçekleştiği biliniyor. Bunun için oyuncunun 2 senelik anlaşması bitene kadar piyasada var olan değerinin 70 milyon Euro civarında olacağı da sıklıkla konuşuluyor. Tenis terimleri ve Tenis raketi seçimi da ilgi görmeye devam ediyor.

https://www.tenisterimleri.com  Acemi sporcuların tenis ile ilgili en çok aradığı bilgiler burada. Tenis raketi seçimi yaparken nelere dikkat edilir, tenis raketi ölçüleri, hangi markalarda tenis raketi alınmalı gibi bir çok merak edilen sorunun cevabını öğrenin. Ayrıca tenisçilerin en çok aradığı tenis terimleri sözlüğü ile ingilizce kelimelerin türkçe anlamlarını tenisterimleri isimli web sitesinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın