Meizu Pro 7 Plus Ön İnceleme ve Özellikleri

Çin’in önemli akıllı telefon markalarından olan Meizu, önümüzdeki günlerde son amiral gemisi Pro 7 Plus’ı piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Özellikleri göz önüne alındığında akıllı telefon “dev” lerine önemli bir alternatif olarak kabul edileceği düşünülmekte. İşte A’dan Z’ye Meizu Pro 7 Plus… Dev Ekran Boyutu! Diğer akıllı telefonların kullandığı 5.5” inç’lik ekran boyutunu aşan Meizu, Pro 7 […]

 Meizu Pro 7 Plus Ön İnceleme ve Özellikleri

29.07.2017 - 18:55

Güncelleme : 29.07.2017 - 18:55

Çin’in önemli akıllı telefon markalarından olan Meizu, önümüzdeki günlerde son amiral gemisi Pro 7 Plus’ı piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Özellikleri göz önüne alındığında akıllı telefon “dev” lerine önemli bir alternatif olarak kabul edileceği düşünülmekte. İşte A’dan Z’ye Meizu Pro 7 Plus

Dev Ekran Boyutu!

Diğer akıllı telefonların kullandığı 5.5” inç’lik ekran boyutunu aşan Meizu, Pro 7 Plus’ı 5.7” inç ekran boyutu ile piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Ceplere bi hayli “büyük” gelecek bu telefonun, bu noktadaki artısı ise normal 5.5” inç’lik telefonlar ile hemen hemen aynı kapasitif ağırlıkta olması.

Oyun Severleri Heyecanlandıracak Özellikler…

Oyun severler için mükemmel bir seçeneğe benzeyen Meizu Pro 7 Plus, 6 GB RAM kapasitesi ile ve Mediatek Helio X30 Yonga Seti ile keyifli oyun imkanı sunmakta. Ayrıca Android Nougat 7.0’da işletim sistemi de bu aşamada ideal bir tercih olarak göze çarpıyor.

25 W MCharging teknolojisi, pil gücü için ideal bir seçim ve uzun süreli oyun ve video keyfi çıkarmanıza imkan tanımakta.

Ses kalitesi, Dahili Depolama Alanı, Kamera Çözünürlükleri…

Ses kalitesi anlamında akranlarından pek farkı olmayan telefonun, 64 GB ve 128 GB olmak üzere 2 farklı dahili depolama seçeneği mevcut. Dilerseniz 256 GB’a kadar SD kart desteğini de kullanabilirsiniz.

12 MP arka kamerası ve 16 MP ön kamerası ile görüntü kalitesi anlamında büyük avantaj sağlamakta olan telefonun fiyatının ise 1.600 TL civarında olması bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın