Mehmet Ali Erbil Şok Etti

Mehmet Ali Erbil ile ilgili gelen haberler tam anlamıyla şok etti. Geçtiğimiz günlerde Mehmet Ali Erbil son olarak oynamış olduğu ''Türk Malı'' isimli diziden ayrıldı.

 Mehmet Ali Erbil Şok Etti

15.09.2017 - 14:51

Güncelleme : 15.09.2017 - 14:51

Mehmet Ali Erbil ile ilgili gelen haberler tam anlamıyla şok etti. Geçtiğimiz günlerde Mehmet Ali Erbil son olarak oynamış olduğu ”Türk Malı” isimli diziden ayrıldı. Ancak, konu ile ilgili olarak gelen bilgiler biraz daha farklı ve olumsuz şekilde ulaştı. Özellikle bu konuda ne olacağı tam olarak açıklanmasa da gelen haberler ile ilgili olarak asistan kızı rahatsız ettiği bunun için de Türk Malı isimli diziden kovulduğu ortaya çıktı.

Mehmet Ali Erbil Şok Etti Haberi

Mehmet Ali Erbil ile Uçankuşta yer alan habere göre, asistan kıza mesajlar atıyor. Bu mesajlara bir türlü cevap alamayınca da olay çıkarıyor. Konu ile ilgili olarak aslında sessizliğini bozmayan Mehmet Ali Erbil, şu ana kadar konuşmamış olmasına rağmen, sonrasında ise, bir video ile açıklama yaptı. Burada özellikle beyan ettiği konu durumunda ise, açıklamalarında, Türk Malı dizisi ile ilgili atılan konuşmaların tamamen iftira olduğunu dile getirirken, bu tarz durumların kesinlikle ön planda olmadığı ve bu tarz durumların kesinlikle düşünülmediği konusunda açıklamalar yapıyor. Bu arada yanında bulunan arkadaşı da kötü şekilde sözler sarf ediyor.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın